loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

AmRest zakończył wdrożenie SAP ERP

AmRest – operator ponad 390 restauracji m.in. takich marek jak Pizza Hut, KFC czy Burger King - zakończył projekt wdrożenia SAP ERP w trzech krajach Europy Środkowej. Partnerem wdrożeniowym AmRestu w tym przedsięwzięciu była polska firma konsultingowa BCC.


Rozpoczęte w listopadzie 2007 r. wdrożenie należało do największych międzynarodowych projektów informatycznych, realizowanych przez firmy konsultingowe z Polski. Przedsięwzięcie objęło spółki AmRest: polską American Restaurants sp. z o.o., czeską American Restaurants s.r.o. oraz węgierską American Restaurants Kft. W projekt zaangażowanych było ponad 70 osób z trzech krajów, w tym ponad 30 konsultantów BCC.

Wdrożenie objęło obszary finansów, środków trwałych, kontrolingu, gospodarki materiałowej i zaopatrzenia oraz sprzedaży. W Polsce system został uruchomiony w lipcu, a w Czechach i na Węgrzech w sierpniu. SAP ERP został zintegrowany z aplikacją IT wspierającą obsługę restauracji. Integracja została oparta o technologie z rodziny SAP NetWeaver.

Obecnie w AmRest trwają kolejne przedsięwzięcia SAP. Konsultanci BCC prowadzą wdrożenie narzędzi SAP Business Intelligence w zakresie raportowania i konsolidacji wyników finansowych, a także wdrożenie systemu kadrowo-płacowego SAP HR.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top