loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

REMZEL z systemem ERP

Rzeszowska firma REMZEL – Zakład Remontowy Spółka z o.o. to kolejna firma, w której wdrożony zostanie system ERP SyKOF. Firma REMZEL powstała w 1995 roku na bazie służb remontowych i utrzymania ruchu przedsiębiorstwa ZELMER.


Główny profil działalności to obsługa remontowo-produkcyjna firmy ZELMER S.A – jednego z największych producentów sprzętu AGD w Polsce. Firma REMZEL zajmuje się remontami wtryskarek, obrabiarek oraz modernizacją wózków widłowych. Produkuje koła zębate i ślimakowe, zasilacze, części zamienne do maszyn, oraz nowe urządzenia technologiczne wykorzystywane w firmie ZELMER. System ERP SyKOF będzie obsługiwał firmę w zakresie zamówień, produkcji, zaopatrzenia, księgowości, finansów, kadr i płac, sprzedaży, gospodarki magazynowej, zarządzania majątkiem trwałym oraz controllingu.

Wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem umożliwi rzeszowskiej firmie REMZEL m.in. optymalizację procesów produkcyjnych. System ERP SyKOF będzie wykorzystywany m.in. do śledzenia aktualnych kosztów i przychodów poszczególnych zleceń.

System ERP SyKOF usprawni zarządzanie firmą oraz ograniczy dokumentację papierową. Zakończenie wdrożenia planowane jest na koniec roku, tak aby od 2009 roku system ERP SyKOF w pełni obsługiwał wszystkie obszary działalności firmy REMZEL.

Źródło: www.sykom.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top