loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dr Josef Raabe z systemem ERP

 Przedstawiciele zarządów SIMPLE S.A. i Wydawnictwa Dr Josef Raabe zawarli umowę na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP. Wydawnictwo działa na wielu rynkach, dostarcza fachowych informacji coraz to nowym grupom zawodowym, m.in. nauczycielom, dyrektorom i personelowi administracyjnemu szkół i przedszkoli, lekarzom, farmaceutom i menedżerom ochrony zdrowia, przedsiębiorcom, samorządowcom, księżom.

O wyborze oferty SIMPLE zdecydowały duże możliwości adaptacyjne systemu do indywidualnych potrzeb Wydawnictwa i profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Kontrakt obejmuje wdrożenie systemu ERP w obszarach: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Info, Personel.

Wydawnictwo Dr Josef Raabe swoją działalność w Polsce rozpoczęło w 1997 roku. Pierwsze publikacje kierowane były do nauczycieli w przedszkolach. Oprócz Polski, Wydawnictwo prowadzi działalność w Niemczech, Bułgarii, Czechach, Francji, Rumunii, na Słowacji, we Włoszech i na Węgrzech.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top