loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

href="/component/artbannersplus/?task=clk&id=129" target="_blank"> System ERP SyKOF w FUD SA

Jeden z największych producentów z branży dźwigowej – Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. z Mińska Mazowieckiego zakupiła system ERP SyKOF. Głównym przedmiotem działalności firmy FUD S.A jest produkcja suwnic i żurawi, wytwarzanie konstrukcji stalowych oraz obsługa remontowo-modernizacyjna dźwignic


Firma z ponad stuletnim doświadczeniem współpracuje z wieloma zagranicznymi kontrahentami m.in. z Anglii, Walii, Niemiec, Belgi, Holandii i Rosji. System ERP SyKOF będzie wspierał zarządzanie przedsiębiorstwem z takich obszarach jak: zaopatrzenie, zamówienia, produkcja, gospodarka magazynowa, księgowość, finanse, kadry i płace, zarządzanie majątkiem trwałym oraz controlling.

Wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP/MRP II pozwoli firmie z Mińska Mazowieckiego m.in. lepiej zarządzać procesami produkcyjnymi, gospodarką magazynową oraz obiegiem dokumentów. System ERP SyKOF umożliwi również efektywniejsze zarządzanie oraz kontrolę kosztów produkcji co przyczyni się do ich obniżenia.

Od nowego roku pracownicy firmy FUD S.A. mają pracować już na nowym systemie a całkowite zakończenie wdrożenia systemu ERP SyKOF planowane jest na koniec kwietnia 2009 roku

Źródło: SYKOM

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top