loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Questy wdraża system ERP w Azomecie

Poznańska firma Questy, specjalizująca się we wdrożeniach systemów wspomagających działanie przedsiębiorstw klasy ERP, CRM i B2B, poinformowała o podpisaniu umowy z Zakładem Mechanicznym AZOMET Sp. z o.o. Umowa obejmuje analizę przedwdrożeniową, sprzedaż licencji oraz wdrożenie systemu Graffiti ERP.


AZOMET specjalizuje się w budowie aparatów i urządzeń dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, energetycznego, spożywczego i papierniczego. Wykonuje m.in. zbiorniki ciśnieniowe i bezciśnieniowe, cysterny, różnego rodzaju wymienniki ciepła płaszczowo-rurowe włączając nietypowe podgrzewacze wysokoprężne, kondensatory, odgazowywacze, kolumny, tłumiki dźwięku i drgań.

Zarząd Azometu zdecydował o wdrożeniu systemu ERP, aby usprawnić procesy magazynowe i logistyczne, które mają zasadniczy wpływ na działalność produkcyjną.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do sprawnego przepływu informacji wewnątrz przedsiębiorstwa – wdrożenie nowego systemu zapewni nam duże ułatwienia i zaowocuje znaczącymi oszczędnościami w tym obszarze. Wybraliśmy system Graffiti ze względu na duże możliwości tego rozwiązania oraz jego wysoką elastyczność – zarówno w konfiguracji procesów jak i interfejsu – mówi Dominik Krzymiński, kierownik projektu ze strony Azometu.

W ramach współpracy firma Questy przeprowadzi analizę przedwdrożeniową i zamodeluje kluczowe procesy biznesowe, na których podstawie wdroży system Graffiti.lite Błękitny, z którego początkowo będzie korzystało 20 użytkowników.

Źródło: www.questy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top