loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla Betonexu

Rozpoczęło się wdrożenie systemu ERP SAP Business One w firmie BETONEX Sp. z o.o.. Projekt prowadzony jest przez Partnera SAP Polska – firmę Soft Team Consulting Sp. z o.o.


BETONEX jest prężnie rozwijającym się producentem prefabrykatów żelbetowych i strunobetonowych. Wykonuje elementy na obiekty przemysłowe, handlowe i biurowe.

Implementacją systemu ERP objęte zostaną wszystkie strategiczne obszary działalności firmy takie jak: Finanse i Księgowość, Produkcja, Gospodarka Magazynowa, Sprzedaż i Zakupy, CRM. Na oprogramowaniu pracować będzie ponad 30 użytkowników.

Dodatkowo wdrożone zostało rozwiązanie wspierające obszar produkcyjny specyficzny dla branży w której działa BETONEX.

Wybraliśmy system SAP Business One ponieważ jest rozwiązaniem elastycznym co pozwoliło idealnie dopasować go do naszych potrzeb. Co więcej firma Soft Team stworzyła niestandardowe rozwiązanie produkcyjne, dostosowane do naszych specyficznych potrzeb. Dodatkowym atutem oprogramowania jest jego intuicyjna obsługa, dzięki której użytkownicy którzy nie są specjalistami w dziedzinie informatyki mogą z łatwością pracować na aplikacji. Wybór systemu SAP jak i partnera wdrożeniowego były trafną decyzją. Firma Soft Team to partner godny zaufania – powiedział Marcin Klosa, Dyrektor Spółki Betonex.

Źródło: www.soft-team.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top