loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP SAFO w ZCh Permedia

Asseco Business Solutions podpisało umowę z Zakładami Chemicznymi Permedia S.A. na wdrożenie rozwiązań informatycznych klasy ERP marki Safo. Nowy klient Asseco BS jest największym krajowym producentem pigmentów nieorganicznych oraz związków kadmu, niklu i kobaltu. Uruchomienie oprogramowania przewidywane jest na początek 2009 roku.


W Permedii S.A. zostaną wdrożone systemy safo.biz i safo.hr, które będą wspomagały większość kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstwa, takich jak: finanse i księgowość, produkcja oraz kadry i płace. Pozwoli to na uporządkowanie i automatyzację wielu ważnych procesów biznesowych. W wyniku wdrożenia Zakłady Chemiczne Permedia uzyskają szereg korzyści, jak np. wspomaganie procesu podejmowania decyzji w oparciu o aktualne i spójne dane, uzyskanie obrazu ekonomicznego spółki na każdy dzień, efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów, uporządkowanie obiegu dokumentów w firmie, automatyzację prac księgowych.

Zakłady Permedia to lider w swojej branży. Aby dalej się rozwijać firma podjęła decyzję o wdrożeniu systemów klasy ERP. Ułatwią one w znacznym stopniu pracę i zarządzanie przedsiębiorstwem, a poza tym umożliwią redukcję zbędnych kosztów - mówi Maciej Maniecki, wiceprezes Asseco Business Solutions S.A.

Systemy marki Safo firmy Asseco Business Solutions SA to oparte o technologię Oracle rozwiązania informatyczne klasy ERP, które doskonalą procesy zarządzania średnim i dużym przedsiębiorstwem. Marka Safo jest jednym z liderów na rynku oprogramowania ERP dla firm handlowych, produkcyjno-handlowych oraz centrów logistycznych.

Źródło: Asseco Business Solutions

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top