loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wdraż system ERP w firmie Atlantic

 7milowy z Grupy BCC podpisał umowę na wdrożenie SAP ERP w zakresie finansów i logistyki u jednego z największych polskich producentów bielizny. Z systemu skorzysta 100 użytkowników.


Przedsięwzięcie dotyczy obszaru finansów (FI), controlingu (CO), majątku trwałego (AA), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), hurtowni danych (BW), komunikacji z urządzeniami sklepowymi, przenośnymi oraz ze sklepem internetowym. Prace projektowe rozpoczną się w lutym br., a ich zakończenie jest zaplanowane na czerwiec 2010 r.

Zarząd Atlantic postanowił kontynuować współpracę z 7milowym, gdyż jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów I etapu czyli z uruchomienia systemu SAP w magazynach wysokiego składowania. Decyzja jest również pochodną obecnej sytuacji rynkowej. Uważamy, że dzięki wdrożeniu SAP będziemy znacznie lepiej przygotowani do dalszego rozwoju i intensywnej ekspansji w kolejnych latach – mówi Michał Głowacki, Kierownik Projektu wdrożenia SAP ERP po stronie Atlantic.

Ostatni etap prac w Atlantic jest zaplanowany na rok 2010, gdy wdrożone zostanie rozwiązanie branżowe SAP Merchandise and Assortment Planning (MAP). Jest to w pełni zintegrowane rozwiązanie do planowania sprzedaży detalicznej. Umożliwia generowanie w rzeczywistym czasie kompleksowych danych nt. sprzedaży, które są wykorzystywane w zaawansowanych analizach i symulacjach branżowych.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top