loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Xpertis - systemy ERPSUNLIGHT wybiera system ERP Xpertis

 Macrologic podpisał umowę z SUNLIGHT Sp. z o.o. Spółka dostarcza na polski rynek m.in.: baterie, akumulatory, systemy zdalnego zasilania i zasilania bezprzewodowego. SUNLIGHT stawia na rozwój sprzedaży w segmencie konsumenckim i przemysłowym. Wdrażany system ERP Xpertis ma stanowić wsparcie firmy w obszarach sprzedaży i dystrybucji.


Macrologic prowadzi szybkie wdrożenie w SUNLIGHT Sp. z o.o. Spółka wybrała system ERP Xpertis z uwagi na łatwość implementacji i duże możliwości parametryzacji. Czynnik czasu jest niezmiernie istotny w prowadzonym projekcie. Spółka po nieudanej współpracy z poprzednim dostawcą technologii, który nie był w stanie zapewnić spodziewanej funkcjonalności, oczekuje szybkiego rozwiązania problemów.

Aby zamknąć proces wdrożenia w trzech miesiącach prowadzimy prace w oparciu o parametryzację systemu. Wszystkie wymagane przez klienta analizy, są zatem zbudowane w oparciu o parametryzację systemu. Dzięki temu klient osiągnie oczekiwany efekt bez nadmiernych kosztów i wprowadzania dodatkowych zmian w systemie. – Bartłomiej Lux szef projektu Macrologic.

Zgodnie z wymaganiami SUNLIGHT w system został przygotowany do prowadzenia wertykalnego podziału sprawozdawczość na segmenty. Ma to ułatwić zarządzanie sprzedażą na rynku przemysłowym i konsumenckim Wszystkie analizy i sprawozdania zostaną zdublowane w systemie, co pozwoli zachować przejrzystość finansową.

W ramach wdrożenia dużo uwagi poświęcono obniżeniu kosztów pracy związanych z raportowaniem z obszarów logistyki i sprzedaży. Macrologic zaproponował automatyczne generowanie sprawozdań: bilansu, rachunek wyników, cash flow, sprzedaży, magazynów, wiekowania należności. Odciążyć to personel spółki składający się w Polsce głównie ze struktur sales force. Z uwagi na strukturę właścicielską system będzie generował raporty w języku angielskim.

W ramach projektu wdrożone zostaną moduły w obszarach: logistyki, sprzedaży, zarządzanie zasobami ludzkimi, OLAP, finansów.

SYSTEMS SUNLIGHT S.A. jest producentem i dystrybutorem zintegrowanych systemów zasilania oraz ogniw akumulatorowych o specjalnych właściwościach. Zakłady należące do spółki zlokalizowane w Grecji są zaliczane do najbardziej wyspecjalizowanych zakładów produkcji akumulatorów w Europie. Spółka dostarcza produkty do ATLAS ELEKTRONIK GmbH, THYSSEN GROUP-HDW GmbH, THALES, KOCKUMS CHLORIDE, AEG, HUAWEI, ERICSSON, TOSHIBA.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top