loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sprint z systemem ERP

 IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw wdroży system ERP IFS Applications w teleinformatycznej firmie Sprint Sp. z o.o.. Wdrożenie obejmie moduły IFS Finanse, IFS Dystrybucja, IFS Zarządzanie Projektami, IFS Zarządzanie Serwisem, IFS Sprzedaż i Marketing (CRM), IFS Zasoby Ludzkie i IFS Płace, a jego zakończenie zaplanowane jest na koniec 2009 r.Sprint Sp. z o.o. jest nowocześnie zarządzaną, dynamicznie rozwijającą się firmą teleinformatyczną oferującą rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji, telefonii GSM oraz technik biurowych i fiskalnych. Jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych, a w swojej ofercie posiada pełen zakres usług zapewniających bezpieczeństwo rozwiązań teleinformatycznych oraz bezpieczeństwo obiektów. Firma kompleksowo realizuje inwestycje telekomunikacyjne. Główna siedziba Sprint znajduje się w Olsztynie, firma posiada także oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie i Szczecinie.

Wdrożenie systemu ERP IFS Applications ma zapewnić wsparcie realizacji procesów biznesowych zachodzących w firmie. Jego celem jest przede wszystkim wsparcie planowania zdarzeń gospodarczych, poprawa przepływu informacji, uporządkowanie baz danych i dokumentacji elektronicznej, przygotowania spółki do ewentualnego wejścia na giełdę oraz zautomatyzowanie generowania niezbędnych informacji na podstawie danych z systemu.

IFS Applications został wybrany ze względu na jego elastyczność, międzynarodowe referencje, kompetencje konsultantów IFS oraz korzystny stosunek jakości do ceny.

Po wdrożeniu systemu IFS Applications obiecujemy sobie bardzo wiele. Przede wszystkim powinien on umożliwić nam sprawny przepływ informacji oraz udostępnić bardzo szybkie ich uzyskiwanie. Mamy nadzieję, że wdrożenie systemu pozwoli też na usprawnienie wielu procesów wewnątrz firmy, co przyczyni się do wzmocnienia przez Sprint przewagi konkurencyjnej – Wojciech Kamiński - kierownik wdrożenia ze strony Sprint Sp. z o.o..

Realizacja projektu rozpoczęła się we wrześniu 2008 roku od opracowania definicji projektu i koncepcji wdrożenia. W kwietniu 2009 rozpoczęło się wdrożenie systemu ERP oparte na wcześniejszych uzgodnieniach. Start produkcyjny systemu zaplanowany jest na przełomie 2009/ 2010. Docelowo z systemu będzie korzystało 140 użytkowników.

To dla nas bardzo ważne, że system IFS Applications wybrała firma specjalizująca się w nowoczesnych technologiach. Firmy IT są bardzo wymagające, doskonale znają swoje potrzeby i szczególnie sobie cenią rozwiązania w pełni spełniające ich oczekiwania. – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top