loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP w Plastbudzie

simplePlastbud jest naszym kolejnym klientem, którego zakończenie wdrożenia przypadło na okres wakacyjny. Po pomyślnie zakończonym procesie wdrożeniowym producent rozpoczął eksploatację systemu ERP firmy  SIMPLE we wszystkich podstawowych obszarach niezbędnych dla branży produkcyjnej.

Firma Plastbud rozpoczęła swoją działalność w branży chemicznej już w 1996 roku. Od 12 lat skutecznie dostarcza rozwiązania i technologie dla przemysłu chemicznego. Od samego początku działalności specjalizuje się i produkuje pasty pigmentowe, i koncentraty pigmentowe.

Plastbud współpracuje z największymi europejskimi i światowymi dostawcami pigmentów, dodatków i komponentów chemicznych oraz producentami maszyn i urządzeń przeznaczonych do produkcji chemicznej. Swoją działalność prowadzą zgodnie z normą ISO 9001. Na dzień dzisiejszy przy produkcji past pigmentowych oraz innych komponentów chemicznych zatrudnionych jest 75 osób.

Plastbud rozpoczął współpracę z firmą SIMPLE S.A. w 2008 roku. Obszary funkcjonalne, które objęło wdrożenie systemu ERP to: Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Personel, Biblioteka Funkcji, Proces Produkcji. Ponad to trwają prace wdrożeniowe innowacyjnego systemu zarządzania łańcuchem dostaw SIMPLE.SCM

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top