loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

POLSWAT  unowocześnia system ERP

Zakres wdrażanych modułów systemu ERP HermesSQL obejmuje: część handlowo-magazynowa, Zamówienia, Księga Handlowa, Obsługa walut, Kadry i Płace HR

 

Firma Humansoft Sp. z o.o. podpisała umowę z firmą "POLSWAT" na dostarczenie i wdrożenie systemu klasy ERP - humansoft HermesSQL

Obecnie firma „POLSWAT” pracuje na systemie humansoft HermesStandard. Jej dynamiczny rozwój spowodował zapotrzebowanie na system bardziej zaawansowany technologicznie i funkcjonalnie. Główną potrzebą przedsiębiorstwa stała się konieczność łatwiej wymiany danych pomiędzy centralą i trzema oddziałami oraz możliwość posiadania pełnej kontroli nad wszystkimi obszarami firmy. Przedsiębiorstwo oczekuje większego wsparcia w prowadzeniu działalności eksportowo-importowej oraz usprawnienia obszarów związanych z logistyką i zarządzaniem gospodarką magazynową.

Całość inwestycji sfinansowana zostanie poprzez leasing.

Źródło: www.humansoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top