loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrożenie systemu ERP w Bottari zakończone

Firma Resolution Sp. z o.o. z Piotrkowa Tryb., certyfikowany Partner firmy Microsoft, zakończyła II etap wdrożenia systemu  ERP Microsoft Dynamics NAV w firmie Bottari Polska z o.o. - włoskim koncernie zajmującym się produkcją i dystrybucją akcesoriów samochodowych, rowerowych, motocyklowych oraz kosmetyki motoryzacyjnej. Obejmował on uruchomienie modułu zarządzania magazynem wysokiego składowania WMS, co pozwoliło na optymalizację pracy magazynu i usprawniło przepływ towarów.
{MosMmodule module=ERP_Dzial}
Dotychczas Bottari wykorzystywała aplikacje informatyczne, które miały dość ograniczoną funkcjonalność i ograniczały dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. W związku z tym Zarząd Spółki w 2008 roku zdecydował o wdrożeniu nowego rozwiązania klasy ERP obsługującego kompleksowo wszystkie obszary firmy dającego elastyczne analizy na potrzeby Zarządu oraz umożliwiającego usprawnienie procesów zachodzących w firmie.

Projektem objęto kompleksowo wszystkie podstawowe działy firmy: Finanse, Księgowość, Sprzedaż, Zakupy i Logistyka, Zarządzanie Magazynem Wysokiego Składowania, poszerzone dodatkowo o nowatorskie rozwiązania informatyczne dotyczące np. homebankingu, planowania zakupów, elektronicznej obsłudze zamówień oraz dokumentów – EDI, zarządzaniem magazynem wysokiego składowania – WMS. Dla potrzeb firmy Bottari zaprojektowano i wykonano także dedykowane mechanizmy raportowania.

Bottari Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 1995 roku jako przedstawiciel włoskiego koncernu Bottari S.p.a zajmującego się produkcją i dystrybucją akcesoriów samochodowych, tuningowych, rowerowych, motocyklowych i kosmetyki samochodowej. Marka Bottari rozpoznawana jest w ponad 50 krajach świata. Potwierdzeniem i gwarancją najwyższej jakości produktów firmy Bottari jest wiele nagród i wyróżnień, które w ostatnim czasie firma uzyskała, w tym między innymi Gepardów Biznesu, Lauru Klienta i DIAMENTÓW FORBESA

Źródło: www.resolution.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top