loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej Żarów

W ostatnich dniach 2009 roku firma Bonair SA podpisała umowę z Polską Ceramiką Ogniotrwałą „Żarów” SA na wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX 2009.

System ERP obejmie wdrożeniem obszary: Finansów, Sprzedaży, Logistyki, WMS, CRM, Produkcji i Planowania. Dodatkowo zostaną dostarczone autorskie moduły firmy Bonair SA: Honoraria do obsługi kadr i płac oraz Formularze do obsługi obowiązkowych formularzy urzędowych (VAT, PIT, CIT, etc.).

Wdrożenie obejmuje także dostarczenie systemu kodów kreskowych oraz Plan9000 dla obszaru utrzymania ruchu.

W ramach umowy zostaną również przeprowadzone szkolenia.

Polska Ceramika Ogniotrwała „ŻARÓW” S.A. jest jednym z największych w Europie, dynamicznie rozwijającym się zakładem produkującym ogniotrwałe wyroby glinokrzemianowe. Specjalizuje się w produkcji m.in. wyrobów: szamotowych, wysokoglinowych, izolacyjnych, a także betonów ogniotrwałych oraz prefabrykatów monolitycznych. Więcej na stronie: http://www.pco.pl

Wdrożenie zintegrowanego systemu Microsoft Dynamics AX 2009 jest jednym z elementów strategii przedsiębiorstwa w zakresie optymalizacji zarządzania, umożliwiających zintensyfikowanie działań rozwojowych i ekspansywnych na obsługiwanych rynkach.

Źródło: BONAIR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top