loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Siarkopol wybrał pakiet ERP firmy SAP

Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg Sp. z o.o., wiodący producent branży chemicznej, zleciły firmie BPX wdrożenie zintegrowanego informatycznego systemu ERP firmy SAP. Będzie to rozwiązanie oparte na najlepszych praktykach biznesowych SAP All-in-One i obejmie obszary produkcji, logistyki, finansów i controllingu.
Konsultanci BPX rozpoczęli już prace w Siarkopolu, start produkcyjny przewidziany jest na maj 2010. Wprowadzenie systemu ERP firmy SAP pozwoli firmie Siarkopol na optymalizację procesów biznesowych, zwiększenie efektywności i elastyczności produkcji. Siarkopol Tarnobrzeg jest kolejnym przedsiębiorstwem branży chemicznej, w którym konsultanci z BPX uczestniczą we wdrożeniu systemu SAP.
 
Źródło: www.bpx.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top