loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP w Polmorze

Polmor, dostawca konstrukcji stalowych i aluminiowych dla Bombardiera, Alstomu i Siemensa, wybiera itelligence do przeprowadzenia wdrożenia systemu ERP SAP Business All-In-One. Nowo podpisana umowa obejmuje część licencyjną, wdrożeniową, a także 5-cio letnią współpracę w obszarze hostingu i administracji oraz wsparcia aplikacyjnego systemu SAP.
Dzięki wdrożeniu, wszystkie kluczowe procesy biznesowe Polmoru, ze szczególnym naciskiem na planowanie i harmonogramowanie produkcji, będą wspierane przez rozwiązanie SAP.

Obszar produkcji jest dla Polmoru szczególnie ważny, ponieważ dotychczas funkcjonujące w firmie rozwiązanie informatyczne nie obejmowało procesów produkcyjnych. Kierownictwo firmy nie miało szybkiego dostępu do wiarygodnych i szczegółowych informacji, gdyż dane były przetwarzane niezależnie w wielu narzędziach. W efekcie wdrożenia SAP, Polmor uzyska możliwość pełnego planowania produkcji w systemie, a także monitorowania wpływu tego planowania na zmiany w harmonogramach produkcji i dostaw, w planach zaopatrzeniowych i kosztach projektów. Rozwiązanie SAP zapewni Polmorowi spójne informacje na temat rzeczywistych kosztów poszczególnych zleceń, kluczowe przy tego rodzaju produkcji.
Z rozwiązania SAP od wielu lat korzystają nasi najważniejsi klienci i dostawcy. Nie bez znaczenia były dla nas ich opinie i doświadczenie. Wybraliśmy rozwiązanie sprawdzone, o udowodnionej skuteczności, które nie tylko spełnia nasze dzisiejsze oczekiwania, ale pozwoli nam się rozwijać. W przyszłości planujemy wdrożenie kolejnych modułów SAP w obszarach kadrowym, kontroli jakości oraz elektronicznej wymiany dokumentów z naszymi kontrahentami. – powiedział Bogdan Lubiński, Prezes Polmor Sp. z o.o.
Polmor zdecydował się także skorzystać z usług hostingu i wsparcia aplikacyjnego SAP oferowanych prze itelligence. Klient ocenił takie rozwiązanie, jako bezpieczniejsze i tańsze niż zakup własnej platformy sprzętowej i budowa kompetencji w zakresie administracji i utrzymania systemu SAP.
Bardzo starannie wybieraliśmy odpowiednie dla nas rozwiązanie ERP. Analizowaliśmy różne systemy i różnych partnerów wdrożeniowych. Oferowane przez itelligence rozwiązanie SAP Business All-In-One spełniło wszystkie nasze dzisiejsze kluczowe wymagania. Wybraliśmy itelligence biorąc pod uwagę kompetencje i doświadczenie zespołu wdrożeniowego, a także bezpieczeństwo współpracy z międzynarodowym partnerem o stabilnej sytuacji finansowej i kadrowej. – powiedział Marcin Knop, Logistics Manager Polmor Sp. z o.o.
Polmor przykłada szczególną wagę do długoterminowej współpracy z partnerami biznesowymi, zarówno po stronie dostawców jak i klientów. Umowa z itelligence została podpisana na okres 5 lat. Bezpieczeństwo inwestycji było istotnym kryterium wyboru itelligence jako partnera wdrożeniowego SAP i dostawcy usług hostingu, utrzymania i wsparcia aplikacyjnego SAP. itelligence jest obecne na polskim rynku rozwiązań SAP od ponad 15 lat. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju pozwala firmie, pomimo spowolnienia gospodarczego, uzyskiwać z roku na rok lepsze wyniki finansowe zarówno w Polsce jak i na świecie.
Bardzo się cieszę, że także średniej wielkości firmy, takie jak Polmor, doceniają wagę stabilnych rozwiązań i partnerów biznesowych. Nasi klienci podpisując z nami umowy na wieloletni okres współpracy nie muszą się obawiać o naszą przyszłość. Jesteśmy obecni na światowym rynku od ponad 20 lat. Mamy stabilną sytuację finansową. Inwestycja w rozwiązania i usługi oferowane przez itelligence, jest bezpieczną inwestycją. - mówi Arnold Nowak, Prezes Zarządu w itelligence Sp. z o.o.
Z rozwiązania SAP Business All-in-One w Polmorze skorzysta 40 użytkowników. Projekt wdrożeniowy rozpoczął się w lutym. Start produktywny systemu planowany jest na trzeci kwartał 2010 roku. Rozwiązanie obejmie obszary: rachunkowości finansowej (FI), controllingu (CO), gospodarki materiałowej (MM), planowania i sterowania produkcją (PP) oraz sprzedaży i dystrybucji (SD).

Źródło: www.itelligence.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top