loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Impuls dla brokerów giełdowych

BPSC - systemy ERP, zarządzanie zasobami ludzkimi, ERP, kadry i płaceRozpoczyna się właśnie analiza przedwdrożeniowa w Domu Maklerskim BZ WBK S.A. W trakcie najbliższych tygodni jeden z największych polskich brokerów giełdowych zyska dostęp do rozwiązań informatycznych autorstwa BPSC S.A. W ramach systemu  ERP Impuls 5 wdrożone zostanie oprogramowanie dotyczące takich obszarów jak kadry i płace, finanse i księgowość, środki trwałe, dystrybucja oraz budżetowanie. Zagadnienia zarządzania kapitałem ludzkim firmy wspomagać będzie system mHR.
Dom Maklerski BZ WBK S.A. (DM BZ WBK) jest jednym z wiodących brokerów na polskim rynku. Jego wysoką pozycję rynkową (1 miejsce pod względem obrotów na rynku akcji i 3 miejsce pod względem obrotów na rynku kontraktów, źródło – dane GPW, grudzień 2009 r.) potwierdza stale rosnąca liczba klientów, którzy obdarzyli go zaufaniem, jako brokera z wieloletnim stażem na polskim rynku kapitałowym.

Silną pozycję rynkową DM BZ WBK potwierdzają nagrody oraz rankingi niezależnych instytucji. Najbardziej cenne są te, które odzwierciedlają uznanie Klientów. 25 czerwca 2009 r. DM BZ WBK zdobył I miejsce w kategorii domów maklerskich w zestawieniu dziennika Rzeczpospolita dla najlepszych instytucji finansowych, poprawiając swoją notę o dwie pozycje w porównaniu do 2008 roku. DM BZ WBK znalazł się również na pierwszym miejscu w rankingu serwisów internetowych domów maklerskich opublikowanym 30 stycznia 2009 r. w „Gazecie Prawnej”. Kolejnymi sukcesami są wysokie miejsca w opublikowanym, jak co roku, w magazynie „Forbes” (nr 10/2009) rankingu domów maklerskich bazującym na opinii inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.

DM BZ WBK do tej pory korzystał z dedykowanego oprogramowania obsługującego główne procesy biznesowe m.in. księgowość, sprzedaż, budżetowanie, zarządzanie zasobami ludzkimi. Konieczność integracji danych oraz objęcie systemem innych wymiarów funkcjonowania DM BZ WBK wpłynęły na decyzję o wdrożeniu jednego, kompleksowego rozwiązania.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top