loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla producenta okien

Firma SOLID SOLUTIONS podpisała umowę na dostawę i wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV z firmą Alsecco. Wdrożenie obejmie obszary finansów, księgowości, gospodarki magazynowej oraz zarządzanie produkcją.
 
Dodatkowo w firmie zostanie uruchomiony dedykowany system komunikacji z kontrahentami poprzez stronę www. System ten umożliwi składanie zamówień, weryfikację etapu produkcji, oraz otrzymywanie faktur on-line. Wartość umowy wynosi 959.000 zł.

Fabryka Okien Alsecco powstała w 1997 roku. Od samego początku istnienia firmy, głównym celem jest produkcja stolarki okiennej. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji zarówno na bazie PVC jak i aluminium. Obecnie dysponuje dwoma nowoczesnymi zakładami na terenie miasta Nysy. Hale wyposażone są w innowacyjne centra produkcyjne. Produkcja stolarki PVC odbywa się przy użyciu ekologicznych profili renomowanych firm Trocal oraz Kommerling nie zawierających związków ołowiu.

Źródło: www.solidsolutions.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top