loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Chemia Sp. z o.o. wdroży system ERP firmy Comarch

Na wdrożenie systemu ERP Comarch CDN XL zdecydowało się, działające w branżach chemicznej i budowlanej, gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowe CHEMIA Sp. z o.o. Za cały proces implementacji odpowiada Insoft Consulting Sp. z o.o., Platynowy Partner Comarch.
W 2010 roku CHEMIA Sp. z o.o. podjęła decyzję o zmianie systemu wspomagającego zarządzanie – użytkowane dotychczas oprogramowanie nie dawało już możliwości dalszego rozwoju i stawało się coraz mniej wydajne w codziennym użytkowaniu. Wybór padł na Comarch CDN XL.
Podstawowe cele, jakie stawialiśmy przed wdrożeniem systemu, to zmniejszenie pracochłonności, łatwiejsza obsługa magazynu, możliwość zarządzania cennikami i rabatami, a także dostęp do szeregu rozbudowanych analiz. Comarch CDN XL ma usprawnić i zautomatyzować procesy handlowe oraz księgowe w naszej firmie, co przełoży się na zwiększenie efektywności pracy oraz lepszą obsługę klienta – mówi Wiesław Kołodziejski, dyrektor Logistyki w Przedsiębiorstwie Handlowym CHEMIA Sp. z o.o.
System ERP Comarch CDN XL będzie wykorzystywane na 60 stanowiskach, zarówno w centrali, jak i w 7 oddziałach firmy. Wdrożenie przyczyni się do usprawnienia pracy całego przedsiębiorstwa, począwszy od zarządzania uprawnieniami oraz bazą kontrahentów i towarów, przez wspieranie organizacji czasu i pracy, po usprawnienia w księgowości oraz w obszarze analiz. W dalszych etapach zakładane jest również wdrożenie takich rozwiązań jak elektroniczna wymiana dokumentów czy sprzedaż internetowa.

Przedsiębiorstwo Handlowe CHEMIA Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży farb i lakierów, wykładzin podłogowych, płytek ceramicznych oraz materiałów chemii budowlanej, takich jak: kleje, zaprawy, wylewki, tynki, silikony, pianki i impregnaty oraz odczynniki chemiczne.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top