loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Action Energy, firma działająca w ramach notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej ACTION S.A., zdecydowała się na korzystanie z oprogramowania Comarch w modelu SaaS (Software as a Service). Wdrożenie systemu  ERP Comarch CDN iXL24 przeprowadził Złoty Partner Comarch – firma Infortes sp. z o.o.
Dystrybutor nowatorskich produktów związanych z odnawialnymi źródłami energii wymagał innowacyjnego podejścia w zakresie korzystania z systemu ERP oraz platformy B2B (Business to Business).
Action Energy, jako nowa spółka, potrzebował rozwiązania, które będzie jednocześnie posiadało bogatą funkcjonalność, a jego wdrożenie nie będzie generowało wysokich kosztów na starcie, a także po uruchomieniu systemu. Zaproponowany przez Infortes model korzystania z programu w pełni skonfigurowanego na serwerach Comarch, umożliwiający kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem za pomocą Internetu, jest bardzo korzystny dla naszej firmy – podkreśla Kazimierz Lasecki, prezes Zarządu Action Energy.
Comarch CDN iXL24 to usługa skierowana do tych firm, które nie chcą ponosić kosztów związanych z obsługą i utrzymaniem środowiska sprzętowo-programowego.
Do uruchomienia programu potrzebne są tylko komputery wyposażone w przeglądarkę internetową oraz dostęp do sieci. Bezpieczeństwo danych, administrowanie nimi oraz odpowiednią wydajność zapewnia dostawca usługi, dzięki wykorzystaniu Comarch Data Center, a użytkownik ma gwarancję dostępności swoich danych przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi zaprzątać sobie głowy aspektami technicznymi projektu, a także minimalizuje koszty obsługi informatycznej – mówi Piotr Mazurek, wiceprezes Zarządu Infortes.
Zakres wdrożenia Comarch CDN iXL24 obejmuje Pakiet Podstawowy (ERP – m.in. moduły: Sprzedaż, Zamówienia, Księgowość) oraz Pakiet Pulpit Kontrahenta (platforma B2B do składania zamówień, obsługi serwisu i reklamacji).
Uruchomienie oprogramowania w modelu SaaS znacznie skraca czas od podpisania umowy przez klienta do efektywnego korzystania z programu. Gotowa infrastruktura czeka na klientów, a nasi konsultanci koncentrują się na skonfigurowaniu systemu z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz przeszkoleniu użytkowników – mówi Piotr Mazurek.
Action Energy Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych. Oferta firmy obejmuje między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top