loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Action Energy z systemem ERP w modelu SaaS

Action Energy, firma działająca w ramach notowanej na warszawskiej giełdzie Grupy Kapitałowej ACTION S.A., zdecydowała się na korzystanie z oprogramowania Comarch w modelu SaaS (Software as a Service). Wdrożenie systemu  ERP Comarch CDN iXL24 przeprowadził Złoty Partner Comarch – firma Infortes sp. z o.o.
Dystrybutor nowatorskich produktów związanych z odnawialnymi źródłami energii wymagał innowacyjnego podejścia w zakresie korzystania z systemu ERP oraz platformy B2B (Business to Business).
Action Energy, jako nowa spółka, potrzebował rozwiązania, które będzie jednocześnie posiadało bogatą funkcjonalność, a jego wdrożenie nie będzie generowało wysokich kosztów na starcie, a także po uruchomieniu systemu. Zaproponowany przez Infortes model korzystania z programu w pełni skonfigurowanego na serwerach Comarch, umożliwiający kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem za pomocą Internetu, jest bardzo korzystny dla naszej firmy – podkreśla Kazimierz Lasecki, prezes Zarządu Action Energy.
Comarch CDN iXL24 to usługa skierowana do tych firm, które nie chcą ponosić kosztów związanych z obsługą i utrzymaniem środowiska sprzętowo-programowego.
Do uruchomienia programu potrzebne są tylko komputery wyposażone w przeglądarkę internetową oraz dostęp do sieci. Bezpieczeństwo danych, administrowanie nimi oraz odpowiednią wydajność zapewnia dostawca usługi, dzięki wykorzystaniu Comarch Data Center, a użytkownik ma gwarancję dostępności swoich danych przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi zaprzątać sobie głowy aspektami technicznymi projektu, a także minimalizuje koszty obsługi informatycznej – mówi Piotr Mazurek, wiceprezes Zarządu Infortes.
Zakres wdrożenia Comarch CDN iXL24 obejmuje Pakiet Podstawowy (ERP – m.in. moduły: Sprzedaż, Zamówienia, Księgowość) oraz Pakiet Pulpit Kontrahenta (platforma B2B do składania zamówień, obsługi serwisu i reklamacji).
Uruchomienie oprogramowania w modelu SaaS znacznie skraca czas od podpisania umowy przez klienta do efektywnego korzystania z programu. Gotowa infrastruktura czeka na klientów, a nasi konsultanci koncentrują się na skonfigurowaniu systemu z uwzględnieniem potrzeb klienta oraz przeszkoleniu użytkowników – mówi Piotr Mazurek.
Action Energy Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych. Oferta firmy obejmuje między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne oraz turbiny wiatrowe.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top