loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wiodący w Polsce i jeden z największych na świecie producent pokarmów akwarystycznych – firma Tropical wybrała  system ERP Comarch CDN XL. Implementację systemu prowadzi Partner Comarch – Centrum Technologii Informatycznej z Gliwic.
W najnowszym zakładzie produkcyjnym Tropical, wyposażonym w pełni zautomatyzowane linie technologiczne, powstają pokarmy płatkowane i granulowane dla ryb akwariowych i stawowych, gadów, małych gryzoni oraz ptaków, a także preparaty i testy akwarystyczne. Niedawno zakończono prace związane z budową nowej linii produkcyjnej. W ramach inwestycji powstała jedna z najnowocześniejszych linii do ekstruzji na świecie – zdolna wytwarzać granulki, pellety i sticksy o wyjątkowo rzadko spotykanych do tej pory parametrach.

Nowoczesna produkcja wymaga zaawansowanego systemu informatycznego, który zapewni wydajność i efektywność wszystkich procesów biznesowych. Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze oprogramowania była jego niezawodność i bogata funkcjonalność. Dodatkowo istotna była współpraca z firmą wdrażającą, która posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę z zakresu obsługi systemu klasy ERP w firmie produkcyjnej.

Przed wyborem systemu ERP Comarch CDN XL firma Tropical korzystała z modułu Kadry i Płace programu Comarch OPT!MA, dostarczonego przez CTI. Na ponad 20 stanowiskach nowego systemu zostaną wdrożone moduły: Sprzedaż, Import, Zamówienia, Produkcja, CRM, Księgowość, Środki Trwałe, Business Intelligence, ECOD, Magazyn Wysokiego Składu oraz Pulpit Kontrahenta.

Dzięki dotychczasowej współpracy oraz prezentacji możliwości Comarch CDN XL, Zarząd firmy Tropical podjął decyzję o wdrożeniu systemu informatycznego wspomagającego produkcję. Implementację Comarch CDN XL przeprowadzimy do końca tego roku tak, by Tropical mógł rozpocząć pracę na nowym oprogramowaniu już od początku 2011 roku – mówi Damian Melczyński z firmy CTI.
Działające od 1977 roku przedsiębiorstwo Tropical oferuje pokarmy, preparaty akwarystyczne i stawowe oraz drobny sprzęt akwarystyczny, a także karmy, preparaty, środki pielęgnacyjne i podłoża dla terrarystyki. W asortymencie firmy znajdują się również pasze, mieszanki ziarnowe dla ptaków ozdobnych i gryzoni oraz płynne nawozy dla roślin. Produkty Tropical dostępne są w kilkudziesięciu krajach świata, na czterech kontynentach: w Europie, Azji, Afryce oraz Ameryce Południowej.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top