loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

PRESTIŻ-owy system ERP w NOVICIE

Znana spółka giełdowa Novita - jeden z czołowych w kraju producentów włóknin technicznych dla przemysłu obuwniczego i zarazem największy producent włóknin metodą igłowania wodnego - podpisała umowę na wdrożenie systemu ERP. Najlepszą ofertę w zakresie zintegrowanych rozwiązań informatycznych, opartych na sprawdzonych i skutecznych biznesowych wzorcach, przedstawił ogólnopolski producent i dostawca oprogramowania do zarządzania – firma Streamsoft.
Nowoczesny system STREAMSOFT PRESTIŻ zastąpi dotychczas wykorzystywane oprogramowanie, które nie spełnia już oczekiwań Zarządu Spółki Novita.

Novita istnieje na rynku ogólnopolskim od 34 lat i niezmiennie dostarcza wysokiej jakości włókniny gospodarcze (np. do produkcji ściereczek), medyczno-sanitarne (m.in. do produkcji materiałów opatrunkowych, kompresów, chusteczek), obuwnicze i odzieżowe (m.in. do produkcji cholewek, wkładek obuwniczych), techniczne (np. do produkcji wykładzin i dywanów) oraz geosyntetyki (np. maty bentonitowe).

Zakupiony przez Spółkę system ERP STREAMSOFT PRESTIŻ będzie wspomagał pracę na ponad 60 stanowiskach - we wszystkich kluczowych obszarach firmy takich, jak: zarządzanie produkcją, sprzedaż, zaopatrzenie, gospodarka magazynowa, finanse i księgowość, kadry i płace. Wszystkie prace wdrożeniowe w obszarze księgowości, kadr i płac, gospodarki magazynowej oraz sprzedaży zostaną zrealizowane do końca 2010 roku. Implementacja systemu w obszarze planowania produkcji i zaopatrzenia zakończy się w kwietniu 2011 roku.

Źródło STREAMSOFT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top