loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dostawca oprogramowania Quintiq wybiera  system ERP Maconomy

TODIS - systemy ERPFirma Quintiq, międzynarodowy dostawca oprogramowania optymalizującego działania logistyczne przedsiębiorstw, podjęła decyzję o wprowadzeniu systemu ERP X1 Maconomy zapewniającego kompleksowe zarządzanie rozproszoną strukturą koncernu. Aplikacja zapewni szczególne wsparcie w obszarze zarządzania projektami.
Z uwagi na liczne oddziały rozsiane po całym świecie, Quintiq potrzebował rozwiązania koncentrującego się na wsparciu działalności projektowej, kładącego szczególny nacisk na aspekty finansowe planowania i rozliczania projektów. Jeden system zapewni realizację głównego celu, jakim jest sprawne zarządzanie firmą w ujęciu globalnym.

Bazując na doświadczeniu wyniesionym z ponad 20-letniej obsługi firm świadczących usługi profesjonalne, system ERP X1 Maconomy w ramach jednego zintegrowanego rozwiązania pozwala na zarządzanie projektami, tworzenie kalkulacji kosztów oraz prowadzenie zaawansowanej sprawozdawczości przedsiębiorstw. System X1 był projektowany, udoskonalany i dostosowywany do potrzeb firm z sektora usług profesjonalnych na podstawie licznych uwag zgłaszanych przez klientów Maconomy. Dostawca systemów informatycznych powierzył użytkownikom swoich rozwiązań kluczową rolę w procesie ulepszania produktu.
Maconomy spełnia wszystkie kryteria, jakie stawiamy systemom wspomagającym naszą działalność. Mocną stroną Maconomy jest oferowanie rozwiązań, sprawdzających się w międzynarodowych korporacjach. W praktyce zapewnia nam to nieustanną kontrolę nad procesami, które zachodzą w naszych oddziałach na całym świecie - mówi Claudio Arts, Finance Manager w Quintiq.
Wdrożenie systemu będzie obejmować każdego pracownika firmy, stąd konsolidacja wszelkich danych biznesowych będzie możliwa już w kilka sekund po tym, jak zostaną one wprowadzone do Maconomy w dowolnym miejscu na świecie.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top