loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Solar Company zarządza produkcją z system ERP Dynamics NAV

itintegro logo2015Od września 2010 roku IT.integro sp. z o.o. prowadzi wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV w znanej poznańskiej firmie odzieżowej – SOLAR Company Ltd.
Decyzja o powierzeniu tego zadania wyspecjalizowanej w tym rozwiązaniu poznańskiej firmie IT.integro była podyktowana wysokimi wymaganiami firmy SOLAR Company Ltd.w zakresie doświadczenia partnera wdrożeniowego, wysokiej jakości usług wdrożeniowych oraz realizacji projektu zgodnie ze sprawdzoną metodyką.

Pierwszym etapem standaryzowania procesów realizowanych w SOLAR oraz wymiany danych między sklepami a centralą jest wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Obejmuje ono działy księgowości, sprzedaży, produkcji, zakupów. Planowane jest także włączenie do projektu zarządzania magazynem wysokiego składowania. Wdrożenie obejmie 60 użytkowników.

Obecnie IT.integro tworzy interfejs pozwalający na integrację systemu ERP centrali SOLAR z systemem POS używanym w sklepach tej marki. W tym zakresie firma także planuje znaczące zmiany i nosi się z zamiarem wdrożenia w sklepach oprogramowania LS Retail wspomagającego zarządzanie sklepami, wymianę danych z centralą, a także obsługę terminali POS.

Start wdrażanego obecnie systemu Microsoft Dynamics NAV zaplanowano na początek przyszłego roku, a kolejne elementy (LS Retail, WMS) są planowane do realizacji w ciągu całego roku 2011. Firma Solar Company Ltd. sp. z o.o. jest rodzimą polską firmą odzieżową z ponad 20 letnią tradycją. Jej centrala mieści się w Poznaniu, a sklepy firmowe (własne i franszyzowe) rozsiane są po całej Polsce i w krajach ościennych. Odzież tej marki można także znaleźć u ponad 120 sprzedawców zewnętrznych. Odzież marki SOLAR to połączenie elegancji i miejskiej stylistyki, zawsze skierowane na zaspokajanie gustów klientek. Firma projektuje i produkuje ponad 1,4 mln sztuk odzieży.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top