loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Deltek | Maconomy wspiera Lattimore

Od grudnia 2010 roku wśród użytkowników rozwiązania Maconomy znalazła się amerykańska firma Lattimore, Black, Morgan & Cain, PC. Firma jest uznawana za lidera amerykańskiego rynku usług rachunkowych, doradztwa podatkowego i audytu. Decyzja o wprowadzeniu kompleksowego systemu ERP wynika z konieczności zwiększenia efektywności działań i usprawnienia przepływu informacji pomiędzy oddziałami firmy. Celem projektu było również udoskonalenie procesów zachodzących wewnątrz organizacji oraz zapewnienie wsparcia dla obsługi zróżnicowanej oferty usług.
Firma konsultingowa LBMC istnieje od 1984 roku. Obecnie zatrudnia około 400 pracowników zlokalizowanych w trzech oddziałach. Specjalizuje się w usługach z obszaru finansów, zarządzania kadrami oraz rozwoju technologicznego. Początkowo oferta LBMC ograniczała się jedynie do wsparcia w obszarze księgowości. Aktualnie w rozbudowanym pakiecie profesjonalnych usług znajduje się doradztwo biznesowe, transakcyjne, podatkowe, zarządzanie finansami, ubezpieczenia, zarządzanie zasobami ludzkim, rozwiązania technologiczne, konsulting w zakresie opieki medycznej oraz wiele innych. Wprowadzony system informatyczny będzie odpowiadał za funkcjonowanie wszystkich departamentów przedsiębiorstwa i zapewni tworzenie kompleksowych raportów analitycznych ułatwiających podejmowanie decyzji strategicznych, taktycznych i operacyjnych w każdym oddziale LBMC.
Deltek | Maconomy doskonale rozpoznaje potrzeby działów księgowości, dlatego też zyskał uznanie wśród największych firm audytorsko-doradczych – zaznacza Mike Cain, partner zarządzający w LBMC. Światowej klasy rozwiązanie Deltek | Maconomy połączone z głęboką wiedzą twórców oprogramowania na temat branży, gwarantuje nam kontrolę nad wszystkim działaniami i pozwala skuteczniej obsługiwać zróżnicowane grupy klientów – dodaje Mike Cain.
Współpraca z jedną z największych firm księgowych USA to dla nas niezwykle cenne doświadczenie. – przyznaje Steen Andersen, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i usług w amerykańskim oddziale Deltek | Maconomy. Przez wiele lat skupialiśmy się na realizacji potrzeb firm z sektora księgowości. Dlatego też bliska współpraca z LBMC, a tym samym dostarczanie naszych rozwiązań na terenie całych Stanów Zjednoczonych, przynosi nam niebywałą satysfakcję.
Rozwiązanie Maconomy dla branży audytu i doradztwa podatkowego

Audit & Tax Practice Management Solution jest produktem dedykowanym dla firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, pozostałych usług doradztwa finansowego i biznesowego. Rozwiązanie to pozwala na zwiększenie zyskowności i uzyskanie większej kontroli nad kompleksową działalnością firmy.

Dzięki unikalnej kombinacji zintegrowanych modułów finansowych, funkcji terminarza spotkań i zadań, zarządzania relacjami z klientem (CRM), zarządzania zasobami, jak też produktom business intelligence, Maconomy Accounting Solution jest najbardziej wszechstronnym systemem wspomagającym pracę firm świadczących profesjonalne usługi z zakresu księgowości i doradztwa finansowego.

Rozwiązanie to zawiera sumę doświadczeń i wiedzy gromadzonej od ponad 20 lat, od kiedy to firma Maconomy zaczęła wdrażać rozwiązania biznesowe dla profesjonalnych firm doradczych. Na liście klientów Maconomy znaleźć można 3 z 4 największych międzynarodowych firm doradztwa finansowego.

Źródło: www.todis.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top