loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Start produktywny Graffiti.ERP w firmie Benox

Firma PC Guard poinformowała o starcie produkcyjnym  systemu ERP w firmie Benox Sp. j. Start produktywny oznacza faktyczne uruchomienie oprogramowania i testy już na "żywym organizmie" działającego przedsiębiorstwa. Wdrożenie objęło wszystkie dostępne obszary funkcjonalne naszego systemu – włącznie z wykorzystaniem terminali do dokumentowania zdarzeń związanych z obrotem magazynowym oraz produkcją.
System ERP jest zwykle rozbudowanym rozwiązaniem informatycznym. Przy jego pomocy możliwe jest kontrolowanie niemal wszystkich obszarów funkcjonowania firmy – od obsługi logistycznej, produkcji i sprzedaży, aż po kontrolę efektywności i rzeczywistych kosztów działalności.

Terminal jest niewielkim urządzeniem przenośnym z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych. Niektóre terminale wyposażone są także w niewielkich rozmiarów ekrany i pozwalają wykonywać proste, dodatkowe czynności związane z rejestracją kodu (np. edycja nazwy artykułu).

Dzięki wbudowanej w system Graffti.ERP obsłudze urządzeń przenośnych, wynikiem działania terminala może być zarejestrowanie konkretnego zdarzenia. Przykładem jest utworzenie dokumentu Pw (przyjęcie wewnętrzne) lub Karty pracy wyłącznie na podstawie pobranego kodu kreskowego – bez dodatkowego wprowadzania danych.

W firmie Benox terminale zostały wykorzystane w procesie dokumentowania obrotu magazynowego oraz produkcji.

Firma Benox Sp. j. jest producentem i importerem elementów złącznych dla budownictwa – kołków rozporowych, kotw do izolacji, wkrętów, śrub, prętów gwintowanych, a także mocowań specjalistycznych – elektroinstalacyjnych, sanitarnych i obejm do rur.

Źródło: www.pcguard.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top