loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bianor wdroży system ERP firmy Epicor

Epicor Software wdroży rozwiązanie ERP w firmie Bianor, będącej wiodącym w Polsce przedsiębiorstwem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Bianor zajmuje się produkcją, montażem oraz dystrybucją zarówno części, jak i gotowych produktów. Wdrożenie obejmie istotne dla działalności firmy obszary takie jak produkcja, finanse i logistyka.
Firma Bianor powstała w 1997 jako polsko-holenderskie joint-venture. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku. Od ponad 13 lat Bianor rozwija się dynamicznie, poszerzając sukcesywnie ofertę swoich usług oraz inwestując w nowe maszyny i infrastrukturę IT. System ERP Epicor ma wspierać przedsiębiorstwo w intensywnym rozwoju i zachowaniu wiodącej pozycji w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W firmie zostaną wdrożone moduły usprawniające planowanie produkcji, procesy zamówieniowe i operacje finansowe.
Dotychczasowy system informatyczny przestał nadążać za rozwojem i wynikającymi z niego potrzebami naszej firmy. Zaczęliśmy więc szukać rozwiązania bardziej efektywnego, elastycznego i otwartego na zmiany. Zależało nam przede wszystkim na jednym kompleksowym systemie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które będzie wspierało operacje związane z zamówieniami, finansami i planowaniem produkcji. Po długiej analizie dostępnych na rynku propozycji dostawców ERP, wybraliśmy system firmy Epicor. Rozwiązanie spełniało nasze wszystkie wymagania. Wierzymy, że Epicor ERP dzięki skalowalności, elastyczności i zastosowanej innowacyjnej technologii będzie dobrze służył naszemu przedsiębiorstwu przez kolejne lata.” – powiedział Hans de Haas, Prezes firmy Bianor.
Nasza firma potrzebuje przejrzystego, przyjaznego użytkownikowi i jednocześnie kompleksowego rozwiązania, które będzie wspierało jej rozwój w kluczowych sferach działalności. Biorąc pod uwagę szybki wzrost naszego przedsiębiorstwa, potrzebujemy wsparcia planowania produkcji i zamówień. Wierzymy, że rozwiązanie Epicor ERP usprawni procesy biznesowe i zoptymalizuje działalność całego przedsiębiorstwa. Bianor jest w fazie wdrożenia kilku projektów biznesowych związanych zarówno z obecnymi, jak i nowymi klientami. Rozwijamy się w kierunku produkcji i zaopatrzenia naszych klientów w gotowe produkty, a system ERP firmy Epicor będzie towarzyszył nam i wspierał w tym rozwoju. – dodaje Hans de Haas.
Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyła nas firma Bianor i jednocześnie wierzymy, że nasze rozwiązanie pomoże tak dynamicznie rozwijającemu się przedsiębiorstwu, jakim jest Bianor funkcjonować jeszcze efektywnej i realizować plany biznesowe. - powiedział Marcin Sokołowski, Senior Marketing Manager, EMEA Programs w Epicor Software Poland.
Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top