loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Od kwietnia 2011 roku lider w branży ciepłowniczej – firma P.P.H. KOSTRZEWA S.J. z Giżycka – rozpoczyna kompleksowe wdrożenie systemu ERP Comarch CDN XL, wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, wraz z funkcjonalnością Produkcja.NET. Implementację oprogramowania, która zaplanowana jest na najbliższe sześć miesięcy, prowadzi Złoty Partner Comarch – Centrum Oprogramowania PROFISOFT z Poznania.
System Comarch CDN XL wraz z rozwiązaniem Produkcja.NET, stworzonym przez firmę PROFISOFT, Partnera Comarch, wspierał będzie w firmie KOSTRZEWA gospodarkę magazynową, sprzedaż i dystrybucję, zarządzanie zleceniami i procesem produkcji oraz finanse, HR i controlling. Podjęcie decyzji o wdrożeniu systemu klasy ERP przez firmę KOSTRZEWA jest w dużym stopniu rezultatem intensywnego rozwoju działu konstrukcyjnego i wprowadzania na rynek coraz nowocześniejszych urządzeń, w których zastosowane są najnowsze technologie.
Spółka Kostrzewa to kolejne przedsiębiorstwo produkcyjne, które wybrało PROFISOFT jako partnera wdrożeniowego systemu Comarch CDN XL wraz z autorskim rozwiązaniem do zarządzania produkcją. Konieczność planowania zasobów i optymalnego ich wykorzystania skłania przedsiębiorców do inwestowania w nowoczesne rozwiązania wspierające biznes. Właściwy wybór systemu i jego poprawne wdrożenie procentują poprawą organizacji i jakości funkcjonowania przedsiębiorstwa – mówi Tomasz Pałaszkiewicz z Centrum Oprogramowania PROFISOFT.
Firma KOSTRZEWA, działająca na polskim rynku od 1978 roku, zajmuje się produkcją urządzeń grzewczych przeznaczonych do spalania biomasy (drewna, zrębek, trocin etc.). Wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu takich urządzeń zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania pelet (granulatu z trocin) w roku 2001. W roku 2007 przedsiębiorstwo KOSTRZEWA, jako pierwsze w Polsce, opracowało i wprowadziło do sprzedaży innowacyjną technologię spalania przy użyciu metody regulacji pracy kotła Fuzzy Logic oraz sondy lambda. Dzięki temu urządzenia stały się bardziej oszczędne i przyjazne środowisku. Jakość i funkcjonalność urządzeń została doceniona na różnych branżowych wystawach w kraju i zagranicą. Urządzenia wielokrotnie zdobywały główne nagrody.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top