loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma BEFARED z Bielska-Białej, jeden z czołowych producentów reduktorów i motoreduktorów, zdecydowała się na dalszy rozwój swoich procesów biznesowych przy wsparciu systemu ERP firmy Rekord.
Wiele lat doświadczeń ukształtowało firmę „BEFARED” na istotnego dostawcę znormalizowanych typoszeregów reduktorów zębatych o szerokim wachlarzu zastosowań. Spółka to również pewny partner mogący dostosować swoje wyroby do specyficznych wymagań Klienta czy zaprojektować napędy specjalne.

Produkcja reduktorów to w głównej mierze elementy zębate, które należą do grupy wyrobów skomplikowanych technologicznie. Baza wiedzy stanowi kluczowy zasób, którego jakość determinuje efektywność całego procesu wytwarzania. W związku z powyższym obszar przygotowania produkcji stał się miejscem lokalizacji najistotniejszych celów wdrożeniowych.

W ramach nowych rozwiązań zostanie wdrożonych innowacyjny konfigurator wyrobów, który znacząco uprości i uelastyczni zarządzanie danymi konstrukcyjno-technologicznymi. Dzięki tej funkcji pakietu Rekord.ERP konstruktorzy mają możliwość zawrzeć wiele wariantów produktowych w strukturze jednego wzorca konstrukcyjno-technologicznego. Dopiero na etapie negocjacji z Klientem niniejsza „bazowa definicja” przyjmuje formę wykonawczą zawierającą wszystkie informacje determinujące proces wytwarzania.

Wdrożenie systemu Rekord.ERP zaowocuje również powstaniem jednej centralnej bazy rysunków konstrukcyjnych. Rysunki, które nie posiadające swojej formy elektronicznej zostaną poddane digitalizacji. Od tego momentu system będzie kompleksowo zarządzał zmianą oraz dystrybucją dokumentacji rysunkowej.

Jednak nadrzędnym celem implementacji systemu Rekord.ERP w przedsiębiorstwie „BEFARED” jest uzyskanie takiej jakości danych, które będą mogły stanowić podstawę podjęcia decyzji na każdym poziomie zarządzania.

Poprzeczka oczekiwań jest zawieszona wysoko ponieważ system Rekord.ERP nie jest pierwszym oprogramowaniem tej klasy funkcjonującym w spółce. Jesteśmy przekonani, że ogromne doświadczenie wdrożeniowe konsultantów REKORD-u oraz bogata funkcjonalność systemu Rekord.ERP pozwoli w szybkim czasie zastąpić obecny system, osiągnąć wyznaczone cele jednocześnie otwierając nowe kierunki rozwoju.

Źródło: www.rekord.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top