loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Rymatex zakończył wdrożenie pakietu ERP MAAT

COMPSOFT - systemy ERP, MRP, ERPPrzedsiębiorstwo Rymatex Sp. z o. o., polski producent siatek, tkanin i matotkanin z włókna szklanego zakończyło wdrożenie pakietu MAAT, zintegrowanego rozwiązania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem mieleckiej firmy COMP Soft.
Rozwiązania stosowane do czasu wdrożenia pakietu MAAT nie spełniało naszych oczekiwań i było dla nas niewystarczające. Ograniczona funkcjonalność, brak integracji systemu logistycznego z aplikacją finansowo-księgową, konieczność rozliczania produkcji za pomocą arkuszy excelowych to tylko niektóre z problemów, z którymi mieliśmy do czynienia w bieżącej pracy. Gdy podejmowaliśmy decyzję o wdrożeniu nowego oprogramowania naszym głównym celem było usprawnienie przepływu informacji, a także pełna automatyzacja działań realizowanych w firmie – mówi Józef Knap, Prezes Zarządu w firmie Rymatex.
Dzięki wdrożeniu pakietu  ERP MAAT w firmie Rymatex zautomatyzowano i ujednolicono obsługę wszystkich procesów – od etapu zamówienia poprzez produkcję, dystrybucję aż po rozliczenia księgowe i zarządzanie kadrami. Nowe oprogramowanie pozwala m.in. na pełną obsługę zleceń produkcyjnych, planowanie i rozliczanie realizowanych projektów przy optymalnym wykorzystaniu zasobów ludzkich i materiałowych przedsiębiorstwa. Usprawnienia nastąpiły również w obszarze logistyki – wdrożenie pozwoliło zoptymalizować obsługę procesu sprzedaży oraz generowania ofert, zamówień i faktur zarówno w obrocie krajowym, jak i zagranicznym. Wprowadzenie kodów kreskowych znacznie ułatwiło obsługę magazynów, a dostęp do przekrojowych analiz wspomaga podejmowanie decyzji zarządczych.

Wdrożenie nowego rozwiązania informatycznego było też okazją do uporządkowania obowiązujących w firmie procedur. Zmieniono zakres kompetencji między pracownikami poszczególnych działów, zmodyfikowano układ magazynów i ich zależności. Równie istotne było uporządkowanie i ujednolicenie kartoteki kontrahentów i bazy indeksów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów wdrożenia i ze współpracy z firmą COMP Soft. Dzięki rzetelnemu zrozumieniu naszych oczekiwań oraz procesów zachodzących w firmie został stworzony doskonały program zarządzający. W ramach zaprojektowanej funkcjonalności, a także odpowiedniemu wsparciu ze strony specjalistów z firmy COMP Soft otrzymaliśmy narzędzie, które spełnia nasze oczekiwania i jest niezbędne w codziennej pracy. Pragniemy podkreślić wysoką jakość zrealizowanego wdrożenia, zgodność z postawionymi wymaganiami, a także fachowość i wszechstronną pomoc wdrożeniowców – mówi Józef Knap, Prezes Zarządu w firmie Rymatex.
Wdrożenie pakietu MAAT w przedsiębiorstwie Rymatex Sp. z o.o. to kolejny projekt zrealizowany przez COMP Soft w firmie produkcyjnej. Najbardziej znanymi klientami firmy są spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Black Red White, a także przedsiębiorstwa Sokółka Okna i Drzwi, MARMA Polskie Folie, LEIER POLSKA, UPS Polska, ZPRE Jedlicze.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top