loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wydawnictwo Egmont Polska wybiera system ERP Microsoft Dynamics NAV2009

IT.integro - ERP, systemy ERP, Microsoft Dynamics NAVOd lipca 2011 IT.integro sp. z o.o. realizuje w firmie Egmont Polska sp. z o.o. wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics NAV2009.
 
 
Nowy system zastąpi działający do tej pory w firmie Concord.XAL w niemal wszystkich kluczowych obszarach prowadzenia biznesu: sprzedaży (detalicznej, wysyłkowej, kolportażowej), magazynie i zaopatrzeniu, zarządzaniu projektami, opłat licencyjnych oraz księgowości i kontrolingu. Licencja obejmuje dostęp dla 35 użytkowników. Egmont zdecydował się na wdrożenie najnowszej technologii zastosowanej w NAV2009 – czyli interfejsie użytkownika RTC (Role Tailored Client). Jest to specjalny użytkownik z dostępem przez Internet oraz posiadający wbudowane rozwiązania Business Intelligence. Start nowego systemu przewidziany jest na początek roku 2012.

Dla klienta bardzo ważne jest, aby nowe rozwiązanie płynnie zastąpiło dotychczasowy system, integrowało się ze wszystkimi użytkowanymi aplikacjami zewnętrznymi, dawało lepsze możliwości analityczne, pozwalało wprowadzić obsługę magazynu wspomaganą czytnikami kodów kreskowych. Kluczowa jest wydajność nowego systemu pozwalająca na dynamiczny rozwój wydawnictwa.

Egmont Polska sp. z o.o. jest częścią światowego koncernu Egmont specjalizującego się w wydawnictwach czasopism i książek dla dzieci i młodzieży. Firma działa w Polsce od roku 1991. Pierwszym polskim produktem był słynny komiks z Kaczorem Donaldem, a obecnie w ofercie wydawnictwa znajduje się ponad 40 tytułów prasowych oraz kilkaset książek rocznie.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top