loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma FCPK Bytów, wiodący producent elementów metalowych w branży narzędziowej, w celu usprawnienia działalności operacyjnej wdrożyła system ERP IFS Applications wraz z intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem IFS Enterprise Explorer (IEE) zapewniającym sprawną nawigację i rejestrację danych.
FCPK Bytów Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1993 r., specjalizując się w produkcji elementów metalowych do form wtryskowych i tłoczników. Spółka jest największym dostawcą tego typu wyrobów w Polsce. Głównymi odbiorcami produktów FCPK Bytów są narzędziownie związane z przemysłem motoryzacyjnym i branżą AGD.

Celem wdrożenia IFS Applications w firmie FCPK Bytów było usprawnienie procesów biznesowych, poprawa zarządzania kosztami, zwiększenie efektywności planowania produkcji oraz skuteczniejsze zarządzanie informacją. Wdrożenie, zakończone w styczniu 2011 roku, objęło zakłady produkcyjne spółki FCPK Bytów w Bytowie i Kielcach.

Główne korzyści z wdrożenia IFS Applications w FCPK Bytów to: dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o produkcji, szybki dostęp do informacji zarządczej, sprawniejszy proces planowania produkcji, lepsze zarządzanie kosztami, sprawna inwentaryzacja i efektywniejsze zarządzanie utrzymaniem ruchu.
Obecnie mamy lepsze możliwości zarządzania finansami, na bieżąco dysponujemy dostępem do pełnych danych z obszaru finansów, logistyki i gospodarki magazynowej. Kadra kierownicza ma zapewniony pełny wgląd w przebieg procesów w jednym, zintegrowanym systemie. W łatwy sposób można prześledzić całą ścieżkę każdego działania – mówi Sławomir Boniecki, Dyrektor ds. Technicznych w FCPK Bytów Sp. z o.o.
FCPK Bytów jest jedną z pierwszych firm w Polsce, które wdrożyły IFS Applications wraz z interfejsem użytkownika IFS Enterprise Explorer. Interfejs jest oparty na najnowszych badaniach użyteczności i oferuje liczne opcje personalizacji ułatwiające dostosowanie do funkcji i kompetencji poszczególnych pracowników w firmie. Interfejs IEE, wyposażony w wiele intuicyjnych funkcji filtrowania, wyszukiwania i przeglądania danych, pomoże firmie FCPK Bytów zmaksymalizować zwrot z inwestycji w system ERP.
Zdecydowaliśmy się na implementację interfejsu IFS Enterprise Explorer, gdyż wydał nam się przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze. Z perspektywy czasu widzimy, że to była bardzo dobra decyzja – podsumowuje Sławomir Boniecki.
Cieszymy się, że najnowsza wersja IFS Applications wraz z interfejsem użytkownika IFS Enterprise Explorer przyczyni się do zwiększenia efektywności działania firmy FCPK Bytów – mówi Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
W FCPK Bytów wykorzystywane są następujące moduły IFS Applications: IFS Finanse, IFS Produkcja, IFS Dystrybucja, IFS Zasoby Ludzkie i IFS Płace. Z systemu korzysta obecnie 50 użytkowników.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top