loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

AgroCorn z systemem ERP Comarch CDN XL

Przedsiębiorstwo Agro Corn Sp. z o.o., zajmujące się skupem i sprzedażą płodów rolnych, wybrało system ERP Comarch CDN XL.
Spółka Agro Corn poszukiwała rozwiązania, które usprawni i zautomatyzuje pracę, wprowadzi procesy efektywne dla całego przedsiębiorstwa oraz zoptymalizuje przepływ informacji wewnątrz firmy. O wyborze Comarch CDN XL zadecydowały jego bogata funkcjonalność oraz możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb Agro Corn.

Wdrożono następujące funkcjonalności: Sprzedaż, Zamówienia, Księgowość, Środki Trwałe, HR – Płace i Kadry, CRM, Reklamacje oraz Import. Implementacja obejmowała także dodatkowe rozwiązania przygotowane przez Insoft Consulting, w tym narzędzie do obsługi logistycznej transportu towarów.
Wdrożenie systemu do zarządzania w znacznym stopniu usprawniło i zautomatyzowało działalność firmy w wielu obszarach. Obecnie Comarch CDN XL w pełni wspiera gospodarkę magazynową oraz procesy handlowe i księgowe w Agro Corn. Dzięki wdrożeniu zmniejszono także pracochłonność oraz polepszono przepływ informacji w przedsiębiorstwie, co z pewnością przekłada się na sprawną obsługę klienta. Dodatkowo kadra zarządzająca została wyposażona w narzędzie wspierające raportowanie i analizowanie – mówi Łukasz Bera, konsultant Insoft Consulting.
Agro Corn zajmuje się skupem, sprzedażą oraz logistyką płodów rolnych. Klientami firmy są zarówno rolnicy indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa rolne. W ofercie spółki znaleźć można: zboża, pasze, śruty, rzepak, materiał siewny, nawozy oraz środki ochrony roślin. Agro Corn zajmuje się także pośrednictwem i doradztwem w dziedzinie handlu w przemyśle rolno-spożywczym. Główna działalność firmy realizowana jest przez centralę w Gdańsku, oddział w Rudnie oraz sieć przedstawicieli handlowych. Przedsiębiorstwo posiada również flotę pojazdów, która realizuje część transportów.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top