loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa Powen-Wafapomp SA, największy w Polsce producent pomp przemysłowych, wdrożyła system ERP -  IFS Applications w celu wsparcia procesów produkcji w modelu projektowym, standaryzacji procesu realizacji zamówień oraz usprawnienia zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa.
Oferta Grupy Powen-Wafapomp SA obejmuje bogaty asortyment produktów, w tym także produkty jednostkowe o dużej złożoności, produkowane na zamówienie. Grupa realizuje również kompleksowe projekty budowy i modernizacji infrastruktury pompowej w systemie „pod klucz”. W dwóch zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Warszawie i Zabrzu firma zatrudnia 600 osób, w tym 40 konstruktorów.

Umowę dotyczącą zakupu i wdrożenia IFS Applications podpisano w grudniu 2009 r. Projektem objęto oba zakłady produkcyjne: w Warszawie i Zabrzu. Wdrożenie systemu umożliwiło integrację środowiska informatycznego, doprowadziło do standaryzacji procesu realizacji zamówień, ułatwiło inwentaryzację zasobów przedsiębiorstwa i usprawniło zarządzanie jego majątkiem. System ERP wspiera procesy produkcji realizowanej w modelu projektowym, zapewnia obsługę kontrolingu oraz wymusza stałą optymalizację procesów biznesowych zachodzących w firmie.
Wybraliśmy IFS Applications ze względu na elastyczność rozwiązania i jego dostosowanie do naszych potrzeb. Na naszą decyzję miało również wpływ doświadczenie firmy IFS we współpracy z klientami realizującymi produkcję na zamówienie. Liczymy na to, że wdrożone rozwiązanie pozwoli na usprawnienie zarządzania projektami i zwiększy efektywność działania naszej firmy – powiedział Piotr Kańtoch, Prezes Zarządu Grupy Powen-Wafapomp SA.
Cieszymy się, że nasze rozwiązanie spełnia zróżnicowane potrzeby firm specjalizujących się w produkcji mieszanej, w tym realizacji projektów na zamówienie, oraz prowadzących działalność w wielu lokalizacjach – powiedział Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
W Grupie Powen-Wafapomp SA wdrożono następujące komponenty IFS Applications: IFS Produkcja™, IFS Dystrybucja™, IFS Zarządzanie Projektem™, IFS Remonty™, IFS Finanse™, IFS Zasoby Ludzkie™ oraz IFS Płace™. Z systemu korzysta 200 użytkowników.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top