loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Spółka Franc Gardiner, lider rynku w produkcji i dystrybucji rolet, rozpoczęła wdrożenie systemu ERP Comarch CDN XL.

We wrześniu tego roku rozpoczęło się wdrożenie systemu w siedzibie firmy w Świdnicy. Na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb biznesowych kierownictwo firmy podjęło decyzję o rozpoczęciu wdrożenia systemu ERP Comarch CDN XL w zakresie Sprzedaży, Zamówień, Księgowości oraz obsługi Płac i Kadr, a także elektronicznej wymiany dokumentów – ECOD. Dopełnieniem całości jest pełny pakiet Business Intelligence, który przeznaczony jest do raportowania obecnego stanu przedsiębiorstwa dla kadry kierowniczej.

Główne cele wdrożeniowe, jakie postawił Zarząd firmy przed Comarch CDN XL oraz zespołem wdrożeniowym CDN Partner we Wrocławiu, to pełna integracja firmy, współpraca z obecnym autorskim systemem informatycznym oraz ujednolicenie baz kartotekowych i zebranie ich w jednej bazie danych wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi.

Franc Gardiner jako firma powiększająca z roku na rok swój udział w rynku oraz rozwijająca produkcję szukała rozwiązania elastycznego, który dopasowany będzie do jej rosnących potrzeb. Comarch CDN XL to system, który w pełni spełnia obecne oczekiwania pracowników Franc Gardiner, a także rozwijać się będzie razem z firmą.

Franc Gardiner zajmuje się konfekcjonowaniem tekstylnym artykułów wyposażenia wnętrz. W nowoczesnym parku przemysłowym produkowane są rolety wolno wiszące, rolety microllo i rolety w kasetach. Dzięki korzystaniu z najnowszych technologii oraz wykwalifikowanej załodze firma rozwinęła produkcję na olbrzymią skalę. Świadomość konkurencyjnego rynku oraz dążenie do pozostania na pozycji lidera, Zarząd przedsiębiorstwa podjął decyzję o wdrożeniu zintegrowanego systemu Comarch CDN XL.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top