loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Infovide-Matrix wdrożyła SAP ERP dla PNiG Kraków

Spółka Infovide-Matrix SA zrealizowała projekt wdrożenia SAP ERP dla krakowskiej firmy Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o. (PNiG Kraków Sp. z o.o.) , należącej do Grupy Kapitałowej PGNiG SA. Projekt obejmował zarówno Polskę, jak również wybrane zagraniczne placówki PNiG Kraków Sp. z o.o.
Prace wykonane przez Infovide-Matrix związane były z zaprojektowaniem i wdrożeniem zintegrowanego rozwiązania SAP ERP (Enterprise Resource Planning). Projekt został zrealizowany w szerokim zakresie funkcjonalnym, dostosowanym do potrzeb Klienta. Wdrożeniem zostały objęte takie obszary, jak księgowość i finanse, środki trwałe, controlling, obszar kadrowo - płacowy, sprzedaży i dystrybucji, obszar gospodarki materiałowej, gospodarki remontowej, zarządzania projektami, hurtownia danych oraz integracja z aplikacjami zewnętrznymi. Dodatkowo w zakres projektu weszły migracja danych z dotychczasowych systemów PNiG Kraków Sp. z o.o. oraz rozszerzenia standardowej funkcjonalności SAP.
Dla naszej spółki był to jeden z najważniejszych projektów zrealizowanych w 2011 roku, nie tylko ze względu na strategiczną dla nas branżę Klienta, ale również jego kompleksowość i międzynarodowy charakter. Nasza współpraca po zakończeniu wdrożenia systemu SAP jest kontynuowana, bo świadczymy usługi w zakresie utrzymania oraz serwisu powdrożeniowego całego systemu. – powiedział Paweł Wiechecki, dyrektor zarządzający w sektorze energetyka w Infovide-Matrix SA.
Wdrożenie jednego spójnego systemu w Polsce i zagranicznych placówkach PNiG Kraków Sp. z o.o. pozwoli spółce obniżyć koszty, a nowy, ujednolicony model biznesowy udoskonali przebieg procesów wewnętrznych firmy, strukturę organizacyjną, zakresy obowiązków na poszczególnych stanowiskach, obieg dokumentów, system raportowania informacji oraz powiązanie elementów biznesowych z elementami systemu informatycznego.
Wszystkie prace były prowadzone z należytą starannością i zakończone sukcesem– powiedział Marek Stachura, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Ekonomicznych i Finansowych PNiG Kraków Sp. z o.o.–Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu i poziomu usług świadczonych przez przedstawicieli Infovide-Matrix S.A
Źródło: INFOVIDE-MATRIX

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top