loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

drom fragrances, producent zapachów, wybrał system ERP IFS Applications, aby zwiększyć przejrzystość swoich procesów biznesowych prowadzonych na skalę międzynarodową oraz usprawnić procesy planowania, kontroli i analizy. Kontrakt, który obejmuje licencje na oprogramowanie oraz związane z nim usługi, wart jest około 2 miliony euro.
Główna siedziba drom mieści się w Monachium, zaś centra kreatywne oraz zakłady produkcyjne firmy znajdują się na czterech kontynentach. drom zastąpi swoje dotychczasowe oprogramowanie nowoczesnym systemem ERP IFS Applications, obejmującym komponenty przeznaczone do wspomagania produkcji procesowej, dystrybucji, obsługi technicznej, sprzedaży i marketingu, zarządzania handlem, łańcuchem dostaw, finansami, zasobami ludzkimi, dokumentacją i jakością oraz narzędzia analityki biznesowej.

Dr Andreas Storp, Dyrektor Generalny drom fragrances, powiedział:
Wybraliśmy IFS Applications, ponieważ firma IFS rozumie nasze potrzeby biznesowe i jest w stanie dostarczyć rozwiązania dostosowane do działalności prowadzonej w wielu lokalizacjach i na skalę międzynarodową, a także lokalne wsparcie na poziomie globalnym. Z pomocą IFS Applications mamy nadzieję osiągnąć m.in. większą przejrzystość naszych operacji na całym świecie, lepszą jakość analizy i kontroli oraz usprawnić procesy planowania i prognozowania.
Peter Höhne, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w IFS Europe Central, stwierdził:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że możemy powitać drom fragrances wśród rosnącego grona naszych klientów z branży produkcji procesowej. To, że zostaliśmy wybrani przez drom, dowodzi, że nasza oferta przemawia do firm prowadzących produkcję procesową, które cenią sobie bezpieczeństwo wynikające z posiadania jednego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które działa sprawnie niezależnie od tego, gdzie zlokalizowane są zakłady.
Produkcja procesowa to jeden z rynków docelowych firmy IFS. IFS dostarcza dostosowane do danej branży funkcjonalności dla przedsiębiorstw wytwarzających chemikalia, żywność i napoje, farby i tusze oraz środki farmaceutyczne. IFS Applications™ obsługuje wszystkie istotne procesy biznesowe, w tym kontrolę zgodności materiałów, równoważenie partii, zarządzanie recepturami, zarządzanie jakością oraz planowanie popytu. System obejmuje także rozwiązania przeznaczone do zarządzania majątkiem, cyklem życia produktu, relacjami z klientami (CRM), finansami oraz zasobami ludzkimi.

Klienci IFS z branży produkcji procesowej to m.in. Jotun, Dyrup, Willamette Valley Company, Akzo Nobel, Sherwin-Williams, Farrow & Ball, Teknos, Imerys, Becker Industrial Coatings, ACO Hud, LGC Ltd, Neste Oil, Oriflame, Heaven Hill Distilleries Inc, Bridor, Cloetta, Boyd’s Coffee, Tazo Tea, W.Grants, Bolix S.A., Diamond Pet Foods, Kettle Foods, Bronco Wine oraz Chingford Fruit.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top