loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS North America poinformowała o sprzedaży dodatkowych licencji oprogramowania w ramach wsparcia programu Joint Strike Fighter. Stanowi ona element większej umowy ramowej na licencje systemu ERP IFS Applications, której realizacja jest w toku.
Kontrakt umożliwia rozszerzenie wdrożenia systemu ERP IFS Applications w trakcie cyklu realizacji programu wsparcia projektu F-35 Lightning II Joint Strike Fighter, dotyczącego rodziny jednomiejscowych i jednosilnikowych samolotów wielozadaniowych piątej generacji przeznaczonych do ataku na cele naziemne, misji rozpoznawczych oraz misji obrony powietrznej z charakterystyką stealth. F-35 produkowany jest w trzech wariantach: z tradycyjnym startem i lądowaniem, ze skróconym startem i pionowym lądowaniem oraz w modelu przystosowanym do wykorzystania na lotniskowcach.

IFS Applications stanowi element autonomicznego systemu informacji logistycznej ALIS (Autonomic Logistics Information System) dla programu Joint Strike Fighter, który wspiera działania włącznie z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Otwarta architektura IFS Applications i możliwości współpracy z systemem ALIS pozwalają na przekazywanie kluczowych informacji w celu zapewnienia optymalnej dostępności materiałów i gotowości samolotów.
Lotnictwo i obrona są i pozostaną ważnym i rozwijającym się sektorem dla IFS na całym świecie” – powiedział Kevin Deal, Wiceprezes ds. Lotnictwa i Obrony w IFS North America. „Ale jeszcze ważniejsze dla nas jest poczucie wynikające ze świadomości, że IFS Applications stanowi znaczącą część infrastruktury obronnej naszego kraju i infrastruktury obronnej innych krajów na całym świecie.
Lotnictwo i obrona stanowią dla IFS jeden z docelowych segmentów rynku. System IFS Applications™ obejmuje wiodące na rynku gotowe rozwiązanie komponentowe wspierające logistykę opartą na wydajności (Performance-Based Logistics, PBL), obsługę logistyczną wykonawców (Contractor Logistics Support, CLS) i programy operatorów flot, rozwiązania dla produkcji na rzecz obrony, a także rozwiązania MRO (obsługa techniczna, naprawy i remonty), rozwiązania do zarządzania majątkiem i flotą, zarządzania łańcuchem dostaw oraz zarządzania cyklem życia produktów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top