loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Epicor ERP jedynie w 3 tygodnie w Albatros Aluminium

EPICOR poinformował o wdrożeniu skonfigurowanej wersji systemu ERP Epicor iScala w firmie Albatros Aluminium, będącej producentem profili aluminiowych. Firma zrealizowała wdrożenie w niecałe trzy tygodnie. System ERP objął swoim zasięgiem wszystkie obszary istotne dla działalności firmy, takie jak: produkcja, planowanie, logistyka (w tym zarządzanie łańcuchem dostaw), dystrybucja i finanse.
O wyborze rozwiązania ERP firmy Epicor zdecydowała jego funkcjonalność i elastyczność. Chcemy, aby system nadążał za rozwojem naszego przedsiębiorstwa, a w przypadku rozwiązania Epicor mamy pewność, że tak się stanie. Jako kolejny krok naszego przedsięwzięcia rozpatrujemy możliwość migracji do najnowszej wersji rozwiązania Epicor ERP. W obecnej sytuacji przewidujemy, że będzie to łatwy i krótki proces. Na naszą decyzję miał także wpływ pozytywny stosunek całkowitych kosztów wdrożenia i utrzymania systemu do jego jakości oraz możliwości. Wzięliśmy pod uwagę również fakt, że rozwiązania klasy ERP firmy Epicor sprawdzają się w przedsiębiorstwach o podobnej działalności. Kadra zarządzająca i pracownicy Albatros Aluminium mieli bardzo dobre doświadczenia związane z tymi systemami zdobyte w poprzednich miejscach pracy, czyli w firmach działających w branży aluminiowej i elektrotechnicznej – powiedział Łukasz Kalenik, Dyrektor Logistyki w Albatros Aluminium.
Obecnie przedsiębiorstwo korzysta z pełnej funkcjonalności rozwiązania ERP firmy Epicor, co oznacza, że wdrożono w nim wszystkie moduły tego rozwiązania. Za powodzenie projektu odpowiadało dwóch konsultantów z firmy L-Systems będącej partnerem Epicor. W roku 2010 L-Systems opracowało prekonfigurowaną wersję rozwiązania Epicor iScala. Skonfigurowana wersja pozwala na szybkie i łatwe wdrożenie, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Dzięki nowej wersji możliwe jest skrócenie procesu wdrożenia do kilku tygodni, a co za tym idzie, drastyczne obniżenie jego kosztów.

Dzięki wdrożeniu rozwiązania ERP firmy Epicor, Albatros Aluminium uzyskało szereg korzyści biznesowych. Firma zauważyła korzyści m.in. w obszarze finansów. Dzięki analizom systemu można sprawdzić, ile i jakie wyroby klienci Albatros kupili oraz porównać, jak zmieniły ich ceny w określonym czasie. Takie informacje pozwalają prognozować popyt na produkty i podejmować właściwe decyzje biznesowe.
Wierzymy, że nasze zintegrowane rozwiązanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa Epicor ERP pozwoli tak innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, jaką jest Albatros Aluminium funkcjonować efektywnie i osiągać zamierzone cele biznesowe - powiedział Robert Sinfield - Product Marketing Manager w Epicor.
Źródło: EPICOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top