loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Emitel, wiodący operator naziemnych sieci telewizyjnych i radiowych w Polsce, podpisał z firmą IFS Poland umowę na wdrożenie kompleksowego systemu ERP – IFS Applications. Celem wdrożenia jest optymalizacja i usprawnienie procesów biznesowych we wszystkich najważniejszych obszarach działalności firmy.
Spółka Emitel świadczy usługi w zakresie telewizji, radia oraz telekomunikacji. Fima dysponuje własną bazą infrastrukturalną obejmującą kilkaset naziemnych obiektów nadawczych na terenie całej Polski. Ze względu na dynamiczny rozwój świadczonych usług zarząd spółki podjął decyzję o wdrożeniu systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP, który pomógłby zoptymalizować procesy biznesowe w firmie.

Po przeprowadzeniu procesu ewaluacji systemu zdecydowano się na rozwiązanie firmy IFS, jako najlepiej dopasowane pod względem funkcjonalnym i spełniające pozostałe wymagania. Dla zarządu spółki Emitel Istotne było również doświadczenie firmy IFS i znajomość specyfiki branży.
W branży zaawansowanych usług emisyjnych kluczowe znaczenie ma niezawodność działania, gwarantująca naszym klientom ciągłość świadczonych usług. Liczymy na to, że system wspomagający zarządzanie firmy IFS pozwoli nam usprawnić najważniejsze obszary biznesowe, w szczególności zarządzanie przedsięwzięciami projektowymi – powiedział Przemysław Kurczewski, Prezes Zarządu EmiTel Sp. z o.o.
Realizacja projektu wdrożenia IFS Applications właśnie się rozpoczyna. W pierwszym etapie nastąpi implementacja rozwiązania wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi i płacami. W kolejnych dwóch fazach system IFS Applications zostanie wdrożony w obszarze finansów, zarządzania projektami, zaopatrzenia i sprzedaży. Start produkcyjny pierwszego etapu projektu jest planowany na październik 2012 r., a zakończenie wdrożenia na czerwiec 2013 r. Z systemu ERP IFS Applications będzie korzystać 800 użytkowników.
Sektor telekomunikacji jest bardzo ważny dla firmy IFS. Do grona klientów IFS w tej branży należą m.in. tacy giganci, jak Orange France czy Ericsson. Ogromnie się cieszymy, że możemy powitać firmę Emitel w gronie naszych klientów. Zdobycie tego prestiżowego kontraktu potwierdza, że nasze rozwiązania są ściśle przystosowane do potrzeb branży telekomunikacyjnej – powiedział Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top