loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bursa Cement, jeden z największych tureckich producentów cementu, wdroży kompleksowy system ERP – IFS Applications. Pozwoli to wprowadzić w firmie w pełni zintegrowaną i skonsolidowaną platformę biznesową, która zapewni wsparcie dla jej zrównoważonego rozwoju.
Po trwającym sześć miesięcy procesie oceny i analizy dostępnych rozwiązań, koordynowanym przez Bursa Cement i dział informatyczny firmy Bursa Concrete Industry, wybrano system IFS Applications. Powodami, które przesądziły o wyborze rozwiązania firmy IFS, były szeroka funkcjonalność systemu oraz jego elastyczna architektura.
Celem, jaki chcemy osiągnąć, wdrażając system klasy ERP, jest podniesienie wartości marki i zwiększenie rentowności firmy – powiedział Şeref Ali Öztürk, kierownik działu technologii informatycznych w firmie Bursa Cement. Firma IFS przedstawiła rozwiązanie, które odpowiada naszym celom, oferując funkcjonalność idealnie dopasowaną do branży produkcji cementu i betonu. Spodziewamy się długiej i owocnej współpracy z IFS.
Jesteśmy dumni z włączenia firmy Bursa Cement i pozostałych spółek grupy do naszej rosnącej listy klientów w regionie Bursy – powiedział Göksel Sanbay, zastępca dyrektora zarządzającego w firmie IFS Turkey. Jesteśmy przekonani, że nasze kompleksowe rozwiązanie i głęboka wiedza branżowa pomogą zapewnić przyszły wzrost Bursa Cement. Jesteśmy także wdzięczni wszystkim kierownikom i pracownikom Bursa Çimento i działu informatycznego Bursa Beton A.Ş. za ich wysiłki włożone w realizację naszego wspólnego projektu.
W początkowej fazie projektu wdrożeniowego Bursa Cement uruchomi w swoim zakładzie produkcyjnym komponenty wspomagające następujące obszary działalności firmy: zarządzanie produkcją, zaopatrzenie, sprzedaż, marketing, księgowość i finanse oraz zasoby ludzkie i płace. Po zakończeniu całego projektu powstanie w pełni zintegrowany system obsługujący wszystkie procesy, w tym związane z gospodarką remontową, zarządzaniem majątkiem firmy, zarządzaniem jakością, obszarem business intelligence i zarządzaniem relacjami z klientami.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top