loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP MAAT wspomoże produkcję urządzeń sterowych

compsoftlogoSystem ERP mieleckiego COMP Softu wspomoże zarządzanie Zakładem Produkcji Urządzeń Sterowych W Tarnobrzegu. Stosowna umowa została podpisana w końcu maja.

W pierwszej kolejności zostaną wdrożone moduły związane z zarządzaniem finansami, pracownikami oraz obsługa gospodarki magazynowej i sprzedaży. W przyszłym roku powinno dojść do wdrożenia funkcjonalności związanej z zarządzaniem produkcją. System MAAT zastąpi używane do tej pory w zakładzie oprogramowanie innego, znanego na rynku polskim dostawcy systemów ERP.
Cieszę się, że tak renomowane przedsiębiorstwo zdecydowało się na współpracę z nami. To kolejny Klient, po branżach lotniczych, energetycznych i produkcji dla górnictwa wymagający precyzyjnych narzędzi do monitorowania przedsiębiorstwa i rozliczania kosztów. Wierzę, że jak większość naszych projektów zakończy się on w terminie. Z pewnością wśród gwarantujących to czynników są wysokie kompetencje i kultura pracy personelu ZPUS.” – mówi Stanisław Wanatowicz, prezes COMP Soft.
Wśród głównych celów projektu jest usprawnienie przepływu informacji pomiędzy różnymi komórkami firmy, a także pełna integracja i wymiana danych z innym kooperującym przedsiębiorstwem.

Zakład Produkcji Urządzeń Sterowych, to kolejna z firm użytkujących pakiet MAAT, dla których priorytetem jest jakość, precyzja i niezawodność wyrobów i usług.

Źródło: www.compsoft.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top