loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hard Rock Cafe z systemem ERP firmy COMARCH

Barista S.A. – franczyzobiorca marki Hard Rock Cafe na polskim rynku, usprawnia procesy biznesowe decydując się na wdrożenie systemu ERP Comarch CDN XL w krakowskiej i warszawskiej restauracji HRC.


Spółka Barista korzystała do tej pory z programu Comarch OPT!MA, lecz w związku z jej szybkim rozwojem oraz wzrostem wymagań ekspansywnej na rynku marki, Zarząd firmy podjął decyzję o przejściu na zintegrowany system klasy ERP. Wybór padł na polskie oprogramowanie Comarch CDN XL. Projekt ma na celu usprawnienie działalności firmy w obszarze finansów i księgowości oraz płac i kadr. Zostały zakupione moduły: Administracja, Księgowość, Środki Trwałe oraz HR Płace i Kadry.

Firma Software Solutions rozpoczęła współpracę z franczyzobiorcą marki Hard Rock Cafe – firmą Barista S.A. we wrześniu 2010 roku. Na potrzeby spółki zostało zaprojektowane i wdrożone innowacyjne narzędzie umożliwiające szybkie przygotowywanie złożonych raportów finansowych. Zakończenie prac implementacyjnych związanych z nowym oprogramowaniem Comarch CDN XL planowane jest na koniec lutego 2012 roku.

Hard Rock Cafe to znana na całym świecie sieć restauracji. Pierwszy lokal został otworzony w 1971 roku w londyńskim Hyde Park Corner. Obecnie istnieją ponad 132 restauracje Hard Rock Cafe, w tym dwie w Polsce – w Warszawie i w Krakowie. Hard Rock jest znane z niezwykłej atmosfery – restauracje ubiegają się o muzyczne pamiątki, które nabywają na aukcjach na całym świecie, w efekcie Hard Rock posiada największą kolekcję tego typu przedmiotów.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top