loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Horizon wybiera Comarch ERP Optima

Horizon, polska firma logistyczna, usprawnia procesy biznesowe decydując się na wdrożenie programu Comarch ERP Optima. 


Prawidłowe działanie firmy wspierają moduły programu Comarch ERP Optima w obszarze obsługi handlowej, księgowości, środków trwałych oraz kadr i płac. Zespół wdrożeniowy Software Solutions dostosował oprogramowanie do specyfiki Horizon szybko i profesjonalnie.
Wdrożenie programu umożliwiło łatwe i przejrzyste zarządzanie procesami zachodzącymi w naszym przedsiębiorstwie. Stała opieka dostawcy systemów IT daje nam duże możliwości rozwoju oprogramowania Comarch ERP Optima do naszych rosnących potrzeb, co byłoby niemożliwe w ramach jedynie doraźnej pomocy – podkreśla Tomasz Kamaszewski, właściciel firmy Horizon.
Horizon jest młodą, dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku firmą logistyczną. Specjalizuje się w transporcie drogowym towarów w całej Europie i Azji. Na potrzeby klientów tworzone i wdrażane są nowoczesne rozwiązania związane z transportem i magazynowaniem towarów. W ofercie Horizon znajdują się m.in. międzynarodowe i krajowe przewozy ładunków częściowych i drobnicowych, przewozy całopojazdowe taborem o różnej ładowności, konsolidacja/dekonsolidacja oraz dystrybucja przesyłek w kraju i za granicą oraz projektowanie rozwiązań spedycyjnych i łańcuchów dostaw.

Źródło: COMARCH

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top