loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Die-Tech w grupie pierwszych użytkowników systemu ERP Impuls EVO

BPSC  IMPULS EVO - ERP, system ERPRosnące potrzeby w obszarze oprogramowania produkcyjnego, konieczność zastosowania rozwiązań on-line oraz rozwój zaplecza bazodanowego skłoniły firmę Die-Tech, producenta form metalowych dla motoryzacji oraz oprzyrządowania, do wdrożenia najnowszego systemu  ERP autorstwa BPSC – Impuls EVO.
Do tej pory firma wykorzystywała oprogramowanie finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, obsługę środków trwałych, produkcji, dystrybucji oraz gospodarki materiałowej w ramach starszej wersji systemu Impuls. Rozwiązania te przez ostatnie lata przyczyniły się do utrzymania najwyższych standardów wytwarzania i wysokiej jakość produktów m.in. poprzez stałą kontrolę nad procesem produkcyjnym efektywniejszej współpracy z kooperantami. Jednak dla kadry zarządzającej firmą Die-Tech coraz istotniejsze stawało się „otwarcie” wykorzystywanego oprogramowania na zagadnienia dostępności on-line.

Na decyzję o wdrożeniu najnowszej wersji systemu Impuls wpłynęły również rosnące oczekiwania wobec oprogramowania produkcyjnego związane z rozwojem firmy oraz dywersyfikacją portfela klientów i dostawców. Dodatkowo znaczący wpływ na podjętą decyzje miała innowacyjność produktu i możliwość wykorzystania technologii webowej do zarządzania firmą.

W najbliższym czasie Impuls EVO uzupełni również oprogramowanie wspierające w wybranych obszarach zarządzenie Magazynem Wysokiego Składowania o Mobilną Ewidencję Magazynową. Ponadto zaimplementowane zostaną moduły uzupełniające podstawową funkcjonalność aplikacji o rozwiązania mobilne.
Systematycznie rozwijamy swoją działalność, dlatego nasze plany informatyzacji sięgają znacznie dalej. Obszary, które w najbliższej przyszłości chcielibyśmy włączyć w zintegrowane środowisko systemu Impuls to: rozwiązania w ramach standardu MES oraz gospodarka remontowa – podkreśla Tadeusz Leo, Dyrektor Zarządzający Die-Tech Sp. z o.o. Firma Die-Tech zajmuje się projektowaniem i produkcją narzędzi do obróbki plastycznej metali, form wtryskowych, sprawdzianów, oprzyrządowania specjalnego oraz produkcją wytłoczek na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Wysoka jakość, własna narzędziownia wraz z biurem konstrukcyjnym, a także elastyczna polityka cenowa powodują, że firma w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. W 2011 roku sprzedaż wyniosła niespełna 10 mln euro. 2012 rok ma przynieść wzrost przychodów do poziomu 12 mln euro oraz znaczący rozwój potencjału produkcyjnego – nowa hala pozwoli na zwiększenie zatrudnienia do około 150 osób. Do głównych odbiorców wyrobów Die-Tech należą m.in.: Valeo, TRW Isuzu Johnson Control, Nexteer, BWI, Delphi, GM.
Impuls EVO jest innowacyjnym podejściem do korzystania ze zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie wszystkimi procesami w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Innowacyjnością najnowszej wersji systemu Impuls jest zdalny dostęp do systemu poprzez przeglądarkę www, a także możliwość personalizowania panelu użytkownika, co zapewnia szybki dostęp do konkretnych miejsc w systemie, graficzną prezentację procesów, podgląd wybranych serwisów internetowych, a nawet integrację z komunikatorami. W zależności od potrzeb informacyjnych użytkownika można dowolnie zestawiać i rozbudowywać elementy platformy, przeglądać i edytować dane za pośrednictwem dowolnego narzędzia z dostępem do Internetu. Impuls EVO to pełna funkcjonalność systemu ERP wraz z zaawansowanymi rozwiązaniami produkcyjnymi - MES, MRP, Produkcja Procesowa. Rozwiązania zawarte w pakiecie umożliwiają również, w miarę potrzeb, dostęp do takich narzędzi jak aplikacje wspierające zarządzanie przestrzenią magazynową klasy MWS, uzupełnienie aplikacji kadrowo płacowych o platformę dedykowaną zarządzaniu kapitałem ludzkim przedsiębiorstwa klasy HCM czy wsparcie obszaru finansowo-księgowego nowatorskimi aplikacjami Faktury czy Elektroniczna Akceptacja Faktur.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top