loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma DTR Industries, czołowy dostawca części samochodowych, wybrała system klasy ERP – IFS Applications do wsparcia złożonych procesów różnych typów produkcji.

Działalność firmy DTR opiera się na szerokiej gamie procesów związanych z wytwarzaniem przewodów oraz systemów antywibracyjnych dla branży motoryzacyjnej. Obejmują one procesy mieszania gumy, kucia elementów metalowych, spawania, wykonywania odlewów z aluminium, malowania, utwardzania i wytłaczania gumy, wtrysku plastiku oraz montażu.

Ze względu na taką różnorodność procesów i dyskretny charakter produkcji dużą zaletą systemu IFS Applications były jego funkcje ukierunkowane na obsługę produkcji mieszanej. Siedziba firmy DTR mieści się w Bluffton (Ohio), a jej zakłady znajdują się w Midway (Tennessee), Novi (Michigan) oraz w Chihuahua (Meksyk). DTR jest przedsiębiorstwem należącym do grupy Tokai Rubber Industries, Ltd. System IFS Applications jest z powodzeniem stosowany w innych spółkach zależnych tej organizacji. Branża motoryzacyjna to jeden z segmentów, na których skupia się firma IFS. Rozwiązania IFS dla tego sektora zapewniają narzędzia umożliwiające zarządzanie mniej lub bardziej złożonymi sieciami kontaktów pomiędzy sprzedawcami, producentami części OEM, dostawcami i podwykonawcami. IFS Applications — system elastyczny, skalowalny i otwarty — zapewnia niespotykaną gamę funkcjonalności obsługi procesów o istotnym znaczeniu dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej.

Do klientów firmy IFS z sektora motoryzacyjnego należą Volvo, BMW, Scania, Linamar, Borgstena, HUF Hülsbeck & Fürst, Toyota i Finnveden Group. W Polsce z systemu IFS Applications korzysta od roku 1999 firma TRI Poland należąca do grupy Tokai Rubber Industries.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top