loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP SAP® Business One 9.0 – większa wydajnośc procesów w czasie rzeczywistym

SAPFirma SAP poinformowała o wprowadzeniu na rynek systemu ERP SAP® Business One 9.0 działającej w oparciu o technologię Microsoft SQL. To rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem dla małych firm można wdrożyć lokalnie lub w chmurze, jest też dostępne za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Najnowsza wersja oferuje ponad 50 nowych funkcji usprawniających zarządzanie partnerami handlowymi, magazynem, infrastrukturą i zapasami. Zapewnia przy tym wyższą wydajność systemów.
Obecnie w ramach ograniczonych dostaw dostępna jest też aplikacja SAP Business One w wersji 9.0 dostosowana do współpracy z platformą „in-memory” firmy SAP. Platforma SAP HANA® pozwala firmom błyskawicznie analizować rosnące ilości danych i czerpać korzyści z szybkości aplikacji bez komplikowania środowisk informatycznych. Informacja ta została podana na konferencji SAPPHIRE® NOW 2013, która odbyła się w dniach 14–16 maja w Orlando na Florydzie.
Bez aplikacji SAP Business One oraz firm MCS Business Solutions jako partnera SAP i Boyum-IT jako dostawcy dodatków branżowych nie bylibyśmy w stanie rozwinąć się w ciągu ostatnich trzech lat w tak dużym stopniu i wygenerować przy tym tak dużych zysków — powiedział Axel Zimmermann, prezes firmy JAR Systems LLC. Nowa wersja rozwiązania dowodzi po raz kolejny, że SAP nieprzerwanie inwestuje w nowe funkcje, które pozwolą nam jeszcze bardziej zwiększyć efektywność. Oferta konkurencji nie zapewnia takich korzyści w tej cenie.
Nowa wersja aplikacji SAP Business One sprawdza się w naszej firmie znakomicie. Funkcja zarządzania środkami trwałymi znacznie usprawniła naszą działalność, ponieważ mamy do czynienia z dużą ilością zaawansowanego sprzętu laboratoryjnego — powiedział E.A. Subramaniam, dyrektor generalny w firmie HLL Biotech Limited. Kolejną ważną zaletą jest drobiazgowa obsługa szczegółowych jednostek miar i wag. W nowej wersji komfort użytkowania i pracy z systemem jest na najwyższym poziomie.
Źródło: www.sap.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top