loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

MAWI z Xpertisem w chmurze

MACROLOGIC - ERP - XPERTISMAWI sp. z o.o., która od prawie 30 lat prowadzi działalność na rynku fotografii szkolnej, rozpoczęła korzystanie z rozwiązania Xpertis Finanse i księgowość oraz Xpertis Fakturowanie udostępnionych jej w modelu cloud computing.
Wdrożenie przebiegło szybko i sprawnie. Dostawca zapewnił także instruktaż dla operatorów z obsługi systemu. Konsultanci Macrologic przenieśli do nowego systemu funkcjonalności poprzedniego rozwiązania; wszystkie sprawozdania zdefiniowano zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami spółki.
Wykorzystywanie systemu Xpertis w modelu usługowym pozwoliło nam wyeliminować koszty charakterystyczne dla systemów działających lokalnie. Wydatki początkowe projektu były relatywnie niskie — nie musieliśmy ponosić kosztów wymiany sprzętu IT (zakup serwera, na którym zostałoby zainstalowane nowe oprogramowanie) oraz zakupu licencji. Płacimy tylko za to, z czego korzystamy, a rozliczanie kosztów użytkowania oprogramowania jako kosztów usług jest dla nas korzystne w odniesieniu zarówno do planowania, jak i rozliczania wydatków — mówi Elżbieta Słonecka, Dyrektor finansowy w MAWI sp. z o.o.
Zarząd spółki nie musi obawiać się już o bezpieczeństwo danych, gdyż w rozwiązaniu chmurowym zabezpieczenie danych (backup), jak również zapewnienie dostępności i wydajności systemu leży po stronie dostawcy rozwiązania. Istotnym atutem jest tu także możliwość pracy w systemie z każdego miejsca z dostępem do Internetu.
Nie musimy martwić się o konieczność dokonywania upgrade’u systemu, ponieważ Macrologic wprowadza wszelkie modyfikacje wymagane przepisami prawa (np. wynikające ze zmian w ustawie o VAT) na bieżąco. Wszelkie zmiany w systemie wprowadzane są automatycznie, a my mamy gwarancję pracy na oprogramowaniu zawsze aktualnym w zakresie obowiązującego prawa — dodaje Elżbieta Słonecka.
Xpertis Fakturowanie umożliwia automatyczną dekretację dokumentów księgowych (np. faktur zakupu) do programu finansowo-księgowego, co eliminuje ryzyko pomyłek związane z ręcznym wprowadzaniem dokumentów.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top