loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Oprogramownie ERP - ENOVA w Newtech Engineering

ENOVA ERPNewtech Engineering, dystrybutor renomowanych, światowych producentów elementów automatyki przemysłowej, zajmująca się dodatkowo projektowaniem, diagnostyką oraz prowadzeniem szkoleń w zakresie sieci przemysłowych AS-Interface, wdrożyła oprogramowanie ERP enova. System znacznie usprawnił procesy sprzedaży oraz kontakt z Klientami.

Przed wdrożeniem enova, firma pracowała w oparciu o systemy różnych producentów, co znacznie opóźniało prace i wiązało się z wieloma ograniczeniami. Z tego też względu firma podjęła decyzję o zakupie i wdrożeniu zintegrowanego systemu do zarządzania klasy ERP. Spośród aplikacji dostępnych na rynku, zarząd firmy zdecydował się na system enova i zakup następujących modułów: Kadry Płace, Handel, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa, CRM, Elektroniczne Wyciągi Bankowe, Wirtualne Rachunki Bankowe, Delegacje Służbowe oraz eFaktury invooclip. Wdrożenia dokonała firma MAR-KOM z Bielska Białej, Autoryzowany Partner enova, która w dalszym ciągu obsługuje Newtech Engineering, w zakresie serwisu oprogramowania oraz dostosowania systemu do dodatkowych aplikacji.
Dzięki enova znacznie skróciliśmy czasu realizacji zadań, zredukowaliśmy ponoszone koszty oraz zautomatyzowaliśmy oraz zwiększyliśmy kontrolę nad procesami firmy. W systemie najbardziej cenię dostęp do różnorodnych raportów, szerokie możliwości parametryzacji oraz dostosowanie systemu do innych aplikacji – mówi Konstancja Szajner, Wiceprezes Zarządu z Newtech Engineering.
Kluczowym elementem wdrożenia systemu enova, było przygotowanie środowiska pracy dla przedstawicieli handlowych działających na terenie całej Polski. Wymogiem koniecznym, było umożliwienie dostępu do systemu w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Zakładany cel udało się zrealizować dzięki technologii VPN oraz przygotowania enova do pracy w trybie terminalowym. Równie ważnym elementem wdrożenia było przygotowanie konfiguracji modułu Handel w zakresie obsługi łańcucha dostaw towarów. System enova wsparł proces ofertowanie, rejestracji zamówień od klientów, zamówień do dostawców z wykorzystaniem odpowiednio przygotowywanego Generatora Zamówień, jak również całość procesów związanych ze sprzedażą towarów na terytorium Polski, Unii Europejskiej oraz krajów spoza Unii.

Aktualnie firma MAR-KOM prowadzi integrację systemu enova z systemem spedycyjnym firmy UPS, dzięki czemu możliwe będzie prowadzenie obsługi spedycji bezpośrednio w systemie enova. W pierwszym etapie integracji wymiana danych odbywać się będzie z aplikacją UPS WorldShip, natomiast w drugim etapie integracji dane z i do systemu enova, będą wymieniane z globalnym system spedycyjnym UPS, pomijając przy tym zewnętrzne oprogramowanie.

Źródło: www.enova.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top