loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Silvan skonsoliduje dane i procesy w Sage ERP X3

SAGE - ERP, MRP, harmonogramowanie produkcjiSilvan to wiodący producent w branży ogrodowej, eksportujący swoje produkty do 9 krajów w Europie. W spółce Silvan rozpoczęło się właśnie wdrożenie systemu Sage ERP X3. Nowe rozwiązanie ma zastąpić dotychczasowe systemy dziedzinowe spółki oraz zoptymalizować komunikację z jej międzynarodowymi kontrahentami.


Firma Sage rozpoczęła wdrożenie systemu Sage ERP X3 w firmie Silvan, wiodącego w Polsce producenta drewnianych ogrodzeń ogrodowych, wyposażenia ogrodowego i placów zabaw dla dzieci. Silvan prowadzi w kraju produkcję całego asortymentu i eksportuje go na rynki 9 państw europejskich. Wobec dynamicznego rozwoju spółki konieczne było skonsolidowanie obecnie działających systemów dziedzinowych, wspierających poszczególne procesy biznesowe, a także usprawnienie obiegu informacji w powiększającej się sieci kontrahentów za granicą. Głównym celem wdrożenia jest integracja procesów w ramach jednego, spójnego systemu ERP. W efekcie Silvan planuje znacznie uprościć działania operacyjne, które dotychczas zajmowały zbyt wiele czasu użytkownikom pracującym w różnych systemach.

Wybrany przez spółkę Silvan system ERP ma zapewnić jej optymalną obsługę procesów – od zarządzania finansami, przez pełną obsługę obszaru produkcji, po zakupy i sprzedaż – także w kontekście perspektyw dalszego, szybkiego rozwoju. Sage ERP X3 jest rozwiązaniem z interfejsem dostępnym w wielu wersjach językowych, zgodnym z przepisami i zasadami rachunkowości właściwymi dla 55 krajów świata i z możliwością zdalnego korzystania z jego funkcjonalności. Jest to elastyczne i bezpieczne rozwiązanie także dla firm, które szybko się rozwijają i planują ekspansję zagraniczną.

Z systemu ma początkowo korzystać 21 użytkowników. Zakończenie wdrożenia Sage ERP X3 zaplanowano na jesień tego roku.

Źródło: www.sage.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top